piątek, 9 maja 2014

@gaWRiON i jego nieLotna kanadyjska modreatorka i goście z KGB

Proputinowskie prowokacje na NP


Obrazek użytkownika PP
Idee
Moi Drodzy,
kilka dni temu na blogu niejakiej Lotnej pojawił się wpis pod tytułem „Co właściwie działo się w Odessie? Reakcja w obliczu zbrodni.”, który w zasadzie był przedrukiem fragmentów wpisu ze strony, której wiarygodność wzbudziła u mnie i u kilku innych komentatorów podejrzenia. Przyjrzeliśmy się sprawie nieco bliżej i okazało się, że strona robi wrażenie równie wiarygodnej, jak perypetie bohaterów książek sci-fi (po linka odsyłam do blogu Lotnej, ale uwaga - blog ten w nadzwyczajny sposób ewoluuje, o czym poniżej).
Niestety, wszystkie nasze komentarze w tej sprawie, jak równie inne, będące odpowiedzią na komęty fanów tej, jakże miłej dla Putina, wersji, zniknęły. Zniknęły, ponieważ właścicielka bloga najwyraźniej zdecydowała się usunąć wpis wraz ze wszystkimi komentarzami poza jednym (przytoczonym w kolejnym wpisie na tym samym blogu - wpisie pod tym samym tytułem i o tej samej "treści", uzupełnionej o jakieś dodatkowe bzdury), który w pokrętny sposób miał przekonać czytelników, że wiarygodne są te źródła, które są proputinowskie (dla odróżnienia od źródeł „eusraelskiej hasbary”, która proputinowska nie jest). Innymi słowy stajemy przed wyborem: to, co prawdziwe, i proputinowskie przeciw temu, co żydowskie i nieprawdziwe. Czyli - to co zwykle - stara, zgrana, ruska płyta.
Zwolenników przytoczonej wersji wydarzeń w Odessie było pod wpisem sporo, jednak nie mogli sobie poradzić z komentarzami osób podważających prawdziwość tych rewelacji. Co więcej, komentarzy antyputinowskich w większości nie dało się „zakopać”, więc wpis, jak już wspomniałam, zniknął - po to, by pojawić się w nowej odsłonie.
Komentarze pod tym nowym wpisem były jeszcze bardziej dla niego kompromitujące, więc mimo, że pierwszego wieczoru prawie wszystkie zebrały co najmniej po kilkanaście pozytywnych głosów każdy, następnego dnia wszystkie, co do jednego, zniknęły, i to z „numerkiem zniknięcia” 4... co przy tak pozytywnych ocenach wyjsciowych jest ewenementem.  Redakcja przyznała (pod tymże wpisem), że doszło do ewidentnego naruszenia oceniania komentarzy.

W tym momencie nie ma już sensu się zastanawiać, czy na Niepoprawnych działa proputinowska agentura. Wszelkie oskarżenia o agenturalność na forum zawsze wydawały mi się naciągane, jednak powtarzające się prowokacje, a zwłaszcza to, co stało się z ostatnią z nich (najpierw usunięty wpis, później sztucznie „zniknięte” komentarze) nie pozostawia wątpliwości, że antypolskie elementy na NP działają, i to bez żadnej krępacji. 
No właśnie, nazwijmy to po imieniu: proputinowskie = antypolskie.
Dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli się zorientować, dopowiadam: antyputinowskie nie znaczy proukraińskie.

Od teraz jest mi absolutnie wszystko jedno, czy ktoś jest proruskim agentem, czy tylko na takiego wygląda. Bo kiedyś niektórzy tylko mi na takich wyglądali - a teraz urządzają sobie na Niepoprawnych sabaty. Jeśli ktoś wygląda jak mrówka, zachowuje się jak mrówka i buduje kopce, to dla mnie to jest mrówka. Koniec z pitoleniem, że niektóre pszczółki mogą być chore na umyśle i też budują kopce. ;P

A każdego, kto tu przyjdzie, żeby pisać w komentarzu o ruskiej fobii, z góry odsyłam na drzewo. Spadajcie do Moskwy, ćwoki! (W tym miejscu dziękuję TzW za inspirację ;P)
Albo do wybiórczej lub innych specjalistów od narodowych fobii.

Gawrion, jeżeli chcesz jakoś zadziałać, żeby uniknąć rozbiórki NP, to jest ostatni dzwonek. Nie odpowiadaj, po prostu coś wymyśl.
Dodatkowo powtarzam moją myśl z usuniętego komentarza: potrzebujemy świeżej, dobrej krwi na NP. Zwyczaj zapraszania wartościowych blogerów na NP był bardzo cenny - i jest chyba jedynym rozsądnym pomysłem, jeśli NP mają iść do przodu zamiast się cofać.

Poniżej podaję przekopiowanie wczoraj komentarze osób, którym bajdurzenie Lotnej nie przypadło do gustu (z wczoraj, z godziny 23:15, wraz z ocenami). Zapraszam do lektury. Niestety nie skopiowałam komentarzy z wcześniejszego wpisu, bo nie wiedziałam, że trzeba. Człowiek ciągle się uczy. ;)
PPzdr.

PS. Komentarze przekopiowałam bez zgody Autorów, jednak myślę, że nie mają nic przeciwko temu? :)
PPS. Ostatnia, aczkolwiek wcale nie najmniej ważna sprawa:
Nie wiem, co tak naprawdę stało się w Odessie. Co więcej, nie mam pewności, kto tak naprawdę stoi za "sprawą ukraińską". Być może "wszyscy po trochu". Tak, wiem, większość z Was wie - na 100% - wszystko, od A do Z. Jednak mimo wszystko zalecam rozwagę, a przede wszystkim postuluję: nie dajmy się wkręcać jak dzieci, nie łapmy się na każdy lep. Ani na współczucie (Odessa - tu ze współczuciem nie mam problemu, gorzej z pewnością, komu przypisać winę), ani na udawaną obojętność ("nie ma sensu głosować, bo wszyscy są równie źli"). Nie, niektórzy są gorsi niż inni. A inni lepsi. Do niegłosowania na patriotycznych stronach, logicznie rzecz biorąc, namawiają głównie ci, którzy chcą, żeby wygrała opcja niepatriotyczna.

Komentarze
kultura i sowieci
Muni - 7 Maj, 2014 - 16:15
Oni zawsze mieli obsesję kultury, bo jej nieszczęśnicy nie mieli... Stąd, to podkreślanie bycia "kulturnym narodom". U nas nie było nigdy tego szału na "kulturę", raczej na 'MERITUM', ale jak widać to się zmienia. Na szczęście mamy tutaj i kulturę (po wykasowaniu wszystkiego co nieprawilne), ale i element humorystyczny jak, cyt: "osobom cierpiącym na obsesję na temat rosyjskiej agentury serdecznie polecam terapię. Jak powiedział spiskowy, to jest przypadłość, którą trzeba leczyć."
Tak, tak, i smieszno i straszno - jacy tam agenci, przecież każdy wie, że Rosja nie może mieć agentów, a wszystkie kagiebiaki to fajne chłopaki!
Ale kierowanie po takich enuncjacjach NAS na leczenie? To jest kulturalne?
Sam się lecz, piąta, ruska kolumno!
Podoba mi się!
28
Nie podoba mi się!
-7
Muni

#1424498
Histeria z odradzajacymi sie banderowcami i ukrainskimi
wilk na kacapy - 7 Maj, 2014 - 17:12
faszytami, ktorzy chca rezac teraz Polakow i osiedlac sie na terenach Polskich co po niektorym to stalo sie obsesja.
Kacapy za po moca propagandy od poczatku majdanu zaczeli szczuc  Polakow  na Ukraincow i odwrotnie  uzywajca wyswiechtanej karty banderowskiej.Tak szczuli zydobolszewicy Ukraincow na Polakow  przed wojna i zeby nie kacapy nie byloby rzezi na kresach oczywiscie pozniej Niemcom to bylo na reke i tez do tej czystki etnicznej przylozyli sie.
Bylem 2 lata temu na kresach polskich z wycieczka, zwiedzalismy to co po Polsce zostalo mieszkalismy w prywatnych ukrainskich domach gdzie tez nas czesciowo zywiono.
Nigdzie nie spotkalismy sie z jakim kolwiek przejawem niecheci czy nienawisci, nigdzie nie smierdzialo mi antypolonizmem czy banderowszczyzmem, a jestem wyczulony na to.
Wrecz przeciwnie wszystkie antypolonizmy byly postsowieckie i to nam pokazywano,Ukraincy tak jak Polacy straszliwie ucierpieli od Rosjan z tym ze im Rosjanie zabili ponad 10 milionow i wysiedlili duzo wiecej niz  Polakow.
Bilans zabitych Polakow przez Rosjan  niz przez Ukraincow jest nieporownywalnie wiekszy jedynie mozna sie spierac czyje metody byly bardziej okrutne.
Ukraina jest krajem niepodleglym zatakowanym przez zewnetrznego wroga i najwiekszego swiatowego terroryste Putina i Ukraincy maja prawo sie bronic wszelkimi metodami.Rosyjscy terrorysci zabili im ponad steke osob, stracaja smiglowce, atakuja budynki panstwowe i je okupuja zdobyli flote ukrainska na Krymie zajeli jednostki wojskowe.Czy to nie wystrcza zeby odpowiedziec sila i do zdrajcow i terrorystow strzelac?
O banderowcach i niby faszytach ukrainskich zaczeto mowic wlasnie od momentu majdanu, wczesniej tego tematu go nie bylo,  a przeciez mieli czas ten banderyzm rozwinac od czasu kiedy  stali sie niepodleglym krajem.
Jakos tego nie zauwazylem bedac na Ukrainie i nikt o tym nie wspominal po za malymi prowokacjami z pomnikiem dla Banadery,  ktory zreszta siedzial w wiezieniu w tym czasie jak odbywaly sie najwieksze rzezie na Wolyniu pod dowdztwem agentow NKWD, moze dlatego Bandere Rosjanie zabili zeby to nie wyszlo na jaw.

Putin za pomoca propagandy robi co moze zeby nas straszyc banderowcami wmawia tez swiatowej opini ze Polska szkolila ich u nas, co wogole jest non sensem,ale takie sa metody walki.
Polska bez problemu dala by sobie rade z banderowcami niby chcacymi odebrac Przemysl,ale przecie tylko wystraszony leming lyknie ta bajke o Przemyslu i bedzie ja powtarzal.
Najwiekszym wrogiem dla Polski byla i jest Rosja, w ktorej za pomoca terrorysty Putina odradza sie bolszewizm, co na widocznym przykladzie Ukrainy widac najbardziej  i z tym trzeba walczyc wspierajca Ukraincow w walce z naszym wspolnym wrogiem.
Do tej pory rosyjsko mowiacy Ukraincy nie chcieli sie separowac, nie bylo zadnych pytan o referendum dopiero po napasci Putina na Krym nagle ukazali sie  jacys separatysci,slepy by zauwazyl ze to jest robota agentury kacapskiej.
Nikt nie trzymal i nie trzyma tych niby Rosjan do wyjazdu na radzinu,ale tu nie o to chodzi, chodzi o okupacje Ukrainy i przylaczenie jej do nowego putaskiego ZSRR.
Polacy musza wiedziec kto jest faktycznym wrogiem,a nie wykreowanym przez propagande, dla mnie Ukrainiec nie jest wrogiem,  rownozednym wrogiem dla mne  jest kacap , banderowiec,niemiecki faszyta czy niszczacy Polske syjonistyczny NWO i inna postzydokomuna bedaca w Polsce V kolumna i tu trzeba skierowac nasza uwage.
  Podoba mi się!
28
Nie podoba mi się!
-6

#1424503
Wróćmy do abecadła, ABECADŁA
zetjot - 7 Maj, 2014 - 17:09
Wróćmy do abecadła, ABECADŁA geopolityki. Mówi nam ono, że Rosja jest krajem imperialnym, co udowodniła w Czeczenii, uprzednio wysadzając w powietrze parę bloków mieszkalnych, by zyskać pretekst. Potem była Gruzja, teraz Ukraina. Kto destabilizuje sytuację geopolityczną, ten bierze na siebie całą ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Reszta jest pochodną.I tyle w kwestii kryzysu na Ukrainie.
Podoba mi się!
25
Nie podoba mi się!
-4

#1424505
@zetjot - prosto i na temat dodam jeszcze do tego likwidacje
wilk na kacapy - 7 Maj, 2014 - 17:20
w Smolensku elity polskiej, aby dalej kacapska agentura mila podstawowe wplywy na to co sie w Polsce dzieje.
W tetar pacholkow moskalskich Tuska czy Komoruska nie wierze ze nagle stali sie wrogami Moskwy,wszytko to gra na slupki aby nie wypasc z rzaddzenia Polska.
Bo utrata przez PObolszewie sterow oznacza skazanie mordercow,zdrajcow i zlodzieji na dkugie lata oraz dalszy proces odWSIokowania kraju nie wspomne o uczciwym sledztwie smolenskim a nie farsie kacapskiej bandy.
Podoba mi się!
25
Nie podoba mi się!
-3

#1424506
@Lotna
synteticus - 7 Maj, 2014 - 19:01
Z całą pewnościa nie jestem zwolennikiem banderowców ani hasbary ( co zresztą nie miesci sie w ciasnych glowach "politykow" dzielących nas na zwolennikow Putina i zwolennikow Żydów).
Uważam Ukraińcow za jeszcze gorszych kacapow. Tyle wstępu. Ad rem: kto usunął poprzednią wersje tego rusofilskiego wpisu i wszystkie komentarze?  Gawrion czy Lotna ?   I dlaczego?
Poza tym, będąc na NP od roku nie możesz wiedzieć o charakterze i uczestnikach tego portalu w przeszlości. Rzeczywiscie mniej wiecej  od roku za przyczyna wiadomo kogo poziom kultury znacznie się tu obnizył.  Niestety, po odejsciu najagresywniejszych blogerow ten poziom nie wrocił do dawnego poziomu, nad czym boleję. 
Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-8
cui bono

#1424513
Po kolei
PP - 7 Maj, 2014 - 19:42
(Synteticusie - to nie do Ciebie, tak mi jakoś wskoczyło. ;)
 Po pierwsze, gdzie jest poprzedni post - zbyt wiele było tam trafnych uwag, z którymi ciężko było sobie poradzić? Jakoś mnie to nie dziwi…
 Po drugie, Zaplutemu Karłowi odpowiedziałam pod tamtym wpisem, na co odpowiedzi jakoś nie było, jednak w przeciwieństwie do Ciebie, nie lubię się powtarzać, więc jedynie doradzę po raz kolejny krytyczną analizę źródeł informacji. Dalej nie wiem (i nie tylko ja), co to jest wolna-polska.pl i dalej nie mam powodu, by uważać ją, bądź źródło, na które się powołuje, za wiarygodne. W dzisiejszych czasach każdy może napisać w Internecie cokolwiek, co nie oznacza, że jest to prawdą - piewcy „rzetelnego dziennikarstwa” powinni to wziąć do siebie, miast podniecać  się tym, że ktoś gdzieś napisał coś szokującego.
 Swoją drogą, szkoda, że przytoczyłaś tylko komentarz Zaplutego Karła, a mojej odpowiedzi nań już nie. No cóż - po raz kolejny - jakoś mnie to nie dziwi. Proponuję przekopiować wszystkie wpisy zwolenników „rzetelnego dziennikarstwa”, wyrzucając wszystkie pozostałe - wtedy powstanie rzetelny obraz odzewu na Twój wpis, w Twoim rozumieniu rzetelności, rzecz jasna.
 Pewnie byłoby jeszcze po trzecie, po czwarte i po piąte, tylko że już mi się nie chce - szkoda czasu.
Mogę tylko dać 1 tej żałosnej próbie poprawiania historii (czytaj: usuwania niewygodnych komentarzy).
Podoba mi się!
19
Nie podoba mi się!
-2

#1424516
Witam PP
Obywatel RON - 7 Maj, 2014 - 20:20
Myślę PP że Ty oraz każdy z Was sam może przeprowadzić krytyczną analizę źródeł informacji z których korzysta Lotna.
I odpowiedzieć sobie na pytanie co to jest wolna-polska.pl i czy jest to źródło wiarygodne:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/celebryci-rozplywaja-sie-nad-zydomasonem-apostata-bergoglio-2013-09
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/koszta-zamachu-w-smolensku-2014-04
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-chemtraile-miescie-saliechard-2014-05
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tajne-przymierze-tajnego-zydowskiego-stowarzyszenia-znanego-zakon-illuminati-2014-05
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sportowcy-beda-miec-wszczepiane-chipy-pozorem-walki-dopingiem-2014-05
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/oswajanie-rosjan-chipizacja-2014-05
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dylemat-putina-odtracanie-imperialnej-reki-ameryki-2014-05
Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
-1
Lance do boju, szable w dłoń
Bolszewika goń, goń, goń

#1424521
O, poznaję ten wczorajszy!
PP - 7 Maj, 2014 - 20:48
Ujął mnie już na wstępie:
"Tajne przymierze tajnego żydowskiego stowarzyszenia (...)
Nie mogę zagwarantować autentyczności tego dokumentu, (...) Nie wiemy, kiedy został napisany i dokładnie przez kogo, ale wygląda na to, że została skomponowany przez Brytyjczyka, jeśli spojrzymy na pisownię wyrazów, co jest brytyjskim angielskim.
Informacje te zostały przekazane mi przez kogoś, kto z oczywistych względów chce zachować anonimowość."
Muszę sobie zarezerwować weekend na przejrzenie tej stronki - nareszcie poznam najtajniejsze ze wszystkich tajnych tajemnic tego świata...
 Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

#1424529
Wolna Polska
synteticus - 7 Maj, 2014 - 20:16
nie opublikowala tego artykułu. To manipulacja rodem z czerezwyczajki. Artykuł opublikowała strona WolnaPPolska, bez watpienia sluszna, majaca wiadomosci z pierwszej a nawet pierwoj ruki.
Kto by sie spodziewal, że z Ouebec'u...
Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
cui bono

#1424520
masz rację "wolna p polska"
Obywatel RON - 7 Maj, 2014 - 20:27
ale domena tej strony nazywa się już:
http://wolna-polska.pl/
a artykuł na który przytacza Lotna jest umieszczony tu:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-ukro-faszysci-mordowali-mieszkancow-odessy-2014-05
Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
0
Lance do boju, szable w dłoń
Bolszewika goń, goń, goń

#1424524
To ciekawe,
PP - 7 Maj, 2014 - 20:58
bo właśnie zauważyłam pod wpisem, o którym tak tu sobie miło rozmawiamy,  informację: "Za: http://gazetawarszawska.com(...)".
Nie mylić z Warszawską Gazetą...

Swoją drogą, szkoda, że na NP został pominięty kluczowy cytat z tego tekstu:
"Wiecie, Serbowie mówią: „Na Niebie Bóg, a na ziemi – Rosja”. A więc, jeżeli Rosja nie pomoże zakończyć tych straszliwych zabójstw i bestialstw, to mamy tylko nadzieję w Bogu! Ale w każdym przypadku będziemy stać z Bożą pomocą do końca!".
Putin - zbawcą. A to się porobiło. ;)
Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

#1424531
@Lotna

jazgdyni - 7 Maj, 2014 - 20:35
Lotna, miła sąsiadko była.
 niestety, albo jesteś już doszczętnie zmanipulowana, albo jesteś właśnie tu tylko po to by manipulować.
Tak, tak... Ukraińce przywieźli 2 tysiące riezunów do Odessy aby riezat i palit.
A ja sobie rozmawiam z Ołeksandrem z Odessy i mówi, jak to głupie ruskie zapędziły sie w kozi róg.

Ty, tam w tej Hameryce masz lepsze źródła? Czy korzystasz z nadesłanych SMSów?

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
-1

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (27 głosów)
googleplus0  0  0  New

Komentarze

Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika PP został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424582
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika synteticus został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424614
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika PP został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424625
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika PP został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424583
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424586
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika PP został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424590
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Gawrion został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424591
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika PP został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424593
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Gawrion został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424594
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika PP został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424596
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Kuba Odtruwacz został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424605
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Muni został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424602
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Muni został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424659
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424666
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424667
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Gawrion został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424585
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika PP został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424592
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Gawrion został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424597


Znowu posłużę się cytatem,tym razem Twoim.
'' ...któregoś dnia niepoprawni mogą w ogóle przestać działać.Wtedy pewnie wielu ludzi zatęskni za miejscem, w którym w sposób nieskrępowany i swobodny można się było dzielić opiniami,informacjami''.
I w tym jest rzeczy sedno. Obawiam się,że Autorka notki tego nie rozumie. Czy musimy mieć wszyscy to samo zdanie? Jeśli nie to jsteśmy wrogami lub agentami? Już to raz tutaj przerabialiśmy.
A może  krytyka notki Lotnej jest przyczynkiem do tego by wróciło stare?
Może za długo było spokojnie?
Dużo jest tych znaków zapytania...

markiza
#1424604
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Kuba Odtruwacz został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424606


OK!
Co nie zmienia faktu,że  można mieć różne poglądy i nie być posądzonym o agenturalność.
markiza
#1424608
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika PP został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424611


Możesz mi powiedzieć,jakich to ja metod używam, które pozwalają tobie i innym na oszczerstwa i inwektwy w stosunku do mojej osoby?
#1424624
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Kuba Odtruwacz został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424626


To że PP, która była uprzejma trollować na moim blogu i mi ubliżać, teraz stawia mi zarzuty, nie świadczy o tym, że 1. są one prawdziwe. 2.  ja mam obowiązek się trollowi tłumaczyć co robię na moim blogu. Wpis jest odpublikowany. Ja nie mam nic do ukrycia i to nie ja powinnam się wstydzić za swoje wpisy.
Puknij się w głowę, JAKIM CUDEM mogłabym manipulować komentarzami na moim blogu?? Pisałeś na blogu? Istnieje taka możliwość? To są właśnie oszczerstwa!
#1424629
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Kuba Odtruwacz został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424631


1. Jeśli jest to manipulacja, to nie jest to moja manipulacja. Nie mam żadnego wpływu na to, kto i jak ocenia wypowiedzi  trolli ani kto i jak ocenia moje wypowiedzi.
2. Nie, jako bloger mam prawo dopisać coś w mojej własnej notce. Tak samo jak mam prawo opublikować moją notkę na innym portalu, nawet w innym terminie.
#1424634
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Kuba Odtruwacz został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424637


Moja notka była przytoczeniem artykułu. Potem dodałam komentarz, czyli uzupełniłam moją notkę - czyli przytoczony artykuł - moim autorskim komentarzem.
O co ci jeszcze chodzi?
#1424640
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Kuba Odtruwacz został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424642
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika PP został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424643
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Kuba Odtruwacz został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424648
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Kuba Odtruwacz został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424663
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika PP został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424621


Odpublikowałam mój wpis przede wszystkim z powodu twojego chamstwa w stosunku do mnie i ze względu na obrzydliwe teksty w odpowiedzi na artykuł mówiący o strasznej tragedii. Na towarzyskie trollowanie pod koniec wpisów.  Z pewnością dla osoby takiej jak ty, z twoją inteligencją i wrażliwością jest to normalne. Dla mnie nie. Istnieje coś takiego jak  zwykła przyzwoitość, o kórej ty nie masz pojęcia.
Oczywiście, że chcesz cenzury, bo albo z obowiązku albo z głupoty śpiewasz na tę samę fałszywą nutę, co media głównego ścieku, fałszywa opozycja i fałszywa niezależna.pl,  - wszystkie obracające się wte i wewte, zgodnie z nomenklaturą i nie możesz ścierpieć ludzi, którzy umieją myśleć samodzielnie. Obyś się nie skichała ze swoim jadem i nienawiścią. Budzisz we mnie obrzydzenie.
#1424632
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Kuba Odtruwacz został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424633
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika PP został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424646
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424609
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika PP został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424623
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Obywatel RON został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424627
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika PP został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424647


Pani detektyw nie przedstawiła jednak żadnych kontrargumentów na to, iż materiały zawarte w wiadomej notce są nieprawdziwe, a szkoda. Nie dziwię się jednak, bowiem nie znajdzie Ona takowych w sieci.
Ukrańcy powtórzyli w Odessie Wołyń, tylko że w mniejszej skali, co nie zmienia faktu, że są to wynaturzone kanalie.
Z dedykacją dla pani PP, a jak nie zna angielskiego, to "patryjotów" o pomoc poprosi, choć tytuł sama może wygooglać.


Źródło też niewiarygodne?
Aż dziw bierze dlaczego GW, czy niezależna.pl nie publikują tych materiałów?
#1424649
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Kuba Odtruwacz został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424650


Szanowny Odtruwaczu, to co raczyłeś ująć w cudzysłów, jest moją własną opinią. Chodzi panie kolego o palenie ludzi żywcem. Przyjrzyj się jak wrzucają banderowcy koktajle Mołotowa do okien, podczas gdy drzwi płoną i nie ma żadnej drogi ucieczki.

Jak dzieci. Prosty komentarz, a tłumaczyć trzeba.
#1424653
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Kuba Odtruwacz został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424654


Zero szans na rzeczowość.
Dla mnie film jest prosty w odbiorze i zupełnie mnie nie interesuje, co widzi na nim Odtruwacz, jak również nie interesują mnie wizje Odtruwacza dotyczące dnia kolejnego, a których film nie przedstawia.
Ja widzę to co widać, a Ty to, co chcesz widzieć, dorabiając kolejne odcinki.
Nie widzę najmniejszego sensu dyskusji.

PS Z tym cudzysłowem, to raczysz chyba żartować.
Pytasz o minuty, sekundy, a potem obracasz kota ogonem.
Dzieci!

#1424656
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Kuba Odtruwacz został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424657
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Kuba Odtruwacz został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424662
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424665
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika PP został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424692
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika maciej1965 został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424652
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Kuba Odtruwacz został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424655
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Muni został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424660
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Mała Mi został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424674
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Obywatel RON został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424675
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika PP został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424694
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Obywatel RON został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424695
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika PP został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424693


Niestety nie dane mi było odczytać odpowiedzi do mnie.
Czekamy na Gawriona.

Swoją drogą, niezłe tempo z tym zakryciem komentarzy..

Pozdrawiam
MM
Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
 Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/1285/proputinowskie-prowokacje-na-np

 Kopia strony z wpisem według wujka Google wygląda tak:

Link do kopii: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:lWoiQQgkf9IJ:niepoprawni.pl/blog/1285/proputinowskie-prowokacje-na-np+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

***********************

 Natomiast ja zachowałem stronkę w takiej postaci - nim nastąpił atak zaprzyjaźnionej moderatorki z nowego NIE -  nieLotne kobyły (jak to raczył tego nielota kanadyjskiego nazywać @DIXI) z Kanady płci w zależności od okoliczności i ruskiej agentury, z którą zbratał się @gaWRiON rozwalając portal byłych Niepoprawni.pl

Proputinowskie prowokacje na NP


Obrazek użytkownika PP
Idee
Moi Drodzy,
kilka dni temu na blogu niejakiej Lotnej pojawił się wpis pod tytułem „Co właściwie działo się w Odessie? Reakcja w obliczu zbrodni.”, który w zasadzie był przedrukiem fragmentów wpisu ze strony, której wiarygodność wzbudziła u mnie i u kilku innych komentatorów podejrzenia. Przyjrzeliśmy się sprawie nieco bliżej i okazało się, że strona robi wrażenie równie wiarygodnej, jak perypetie bohaterów książek sci-fi (po linka odsyłam do blogu Lotnej, ale uwaga - blog ten w nadzwyczajny sposób ewoluuje, o czym poniżej).
Niestety, wszystkie nasze komentarze w tej sprawie, jak równie inne, będące odpowiedzią na komęty fanów tej, jakże miłej dla Putina, wersji, zniknęły. Zniknęły, ponieważ właścicielka bloga najwyraźniej zdecydowała się usunąć wpis wraz ze wszystkimi komentarzami poza jednym (przytoczonym w kolejnym wpisie na tym samym blogu - wpisie pod tym samym tytułem i o tej samej "treści", uzupełnionej o jakieś dodatkowe bzdury), który w pokrętny sposób miał przekonać czytelników, że wiarygodne są te źródła, które są proputinowskie (dla odróżnienia od źródeł „eusraelskiej hasbary”, która proputinowska nie jest). Innymi słowy stajemy przed wyborem: to, co prawdziwe, i proputinowskie przeciw temu, co żydowskie i nieprawdziwe. Czyli - to co zwykle - stara, zgrana, ruska płyta.
Zwolenników przytoczonej wersji wydarzeń w Odessie było pod wpisem sporo, jednak nie mogli sobie poradzić z komentarzami osób podważających prawdziwość tych rewelacji. Co więcej, komentarzy antyputinowskich w większości nie dało się „zakopać”, więc wpis, jak już wspomniałam, zniknął - po to, by pojawić się w nowej odsłonie.
Komentarze pod tym nowym wpisem były jeszcze bardziej dla niego kompromitujące, więc mimo, że pierwszego wieczoru prawie wszystkie zebrały co najmniej po kilkanaście pozytywnych głosów każdy, następnego dnia wszystkie, co do jednego, zniknęły, i to z „numerkiem zniknięcia” 4... co przy tak pozytywnych ocenach wyjsciowych jest ewenementem.  Redakcja przyznała (pod tymże wpisem), że doszło do ewidentnego naruszenia oceniania komentarzy.

W tym momencie nie ma już sensu się zastanawiać, czy na Niepoprawnych działa proputinowska agentura. Wszelkie oskarżenia o agenturalność na forum zawsze wydawały mi się naciągane, jednak powtarzające się prowokacje, a zwłaszcza to, co stało się z ostatnią z nich (najpierw usunięty wpis, później sztucznie „zniknięte” komentarze) nie pozostawia wątpliwości, że antypolskie elementy na NP działają, i to bez żadnej krępacji. 
No właśnie, nazwijmy to po imieniu: proputinowskie = antypolskie.
Dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli się zorientować, dopowiadam: antyputinowskie nie znaczy proukraińskie.

Od teraz jest mi absolutnie wszystko jedno, czy ktoś jest proruskim agentem, czy tylko na takiego wygląda. Bo kiedyś niektórzy tylko mi na takich wyglądali - a teraz urządzają sobie na Niepoprawnych sabaty. Jeśli ktoś wygląda jak mrówka, zachowuje się jak mrówka i buduje kopce, to dla mnie to jest mrówka. Koniec z pitoleniem, że niektóre pszczółki mogą być chore na umyśle i też budują kopce. ;P

A każdego, kto tu przyjdzie, żeby pisać w komentarzu o ruskiej fobii, z góry odsyłam na drzewo. Spadajcie do Moskwy, ćwoki! (W tym miejscu dziękuję TzW za inspirację ;P)
Albo do wybiórczej lub innych specjalistów od narodowych fobii.

Gawrion, jeżeli chcesz jakoś zadziałać, żeby uniknąć rozbiórki NP, to jest ostatni dzwonek. Nie odpowiadaj, po prostu coś wymyśl.
Dodatkowo powtarzam moją myśl z usuniętego komentarza: potrzebujemy świeżej, dobrej krwi na NP. Zwyczaj zapraszania wartościowych blogerów na NP był bardzo cenny - i jest chyba jedynym rozsądnym pomysłem, jeśli NP mają iść do przodu zamiast się cofać.

Poniżej podaję przekopiowanie wczoraj komentarze osób, którym bajdurzenie Lotnej nie przypadło do gustu (z wczoraj, z godziny 23:15, wraz z ocenami). Zapraszam do lektury. Niestety nie skopiowałam komentarzy z wcześniejszego wpisu, bo nie wiedziałam, że trzeba. Człowiek ciągle się uczy. ;)
PPzdr.

PS. Komentarze przekopiowałam bez zgody Autorów, jednak myślę, że nie mają nic przeciwko temu? :)
PPS. Ostatnia, aczkolwiek wcale nie najmniej ważna sprawa:
Nie wiem, co tak naprawdę stało się w Odessie. Co więcej, nie mam pewności, kto tak naprawdę stoi za "sprawą ukraińską". Być może "wszyscy po trochu". Tak, wiem, większość z Was wie - na 100% - wszystko, od A do Z. Jednak mimo wszystko zalecam rozwagę, a przede wszystkim postuluję: nie dajmy się wkręcać jak dzieci, nie łapmy się na każdy lep. Ani na współczucie (Odessa - tu ze współczuciem nie mam problemu, gorzej z pewnością, komu przypisać winę), ani na udawaną obojętność ("nie ma sensu głosować, bo wszyscy są równie źli"). Nie, niektórzy są gorsi niż inni. A inni lepsi. Do niegłosowania na patriotycznych stronach, logicznie rzecz biorąc, namawiają głównie ci, którzy chcą, żeby wygrała opcja niepatriotyczna.

Komentarze
kultura i sowieci
Muni - 7 Maj, 2014 - 16:15
Oni zawsze mieli obsesję kultury, bo jej nieszczęśnicy nie mieli... Stąd, to podkreślanie bycia "kulturnym narodom". U nas nie było nigdy tego szału na "kulturę", raczej na 'MERITUM', ale jak widać to się zmienia. Na szczęście mamy tutaj i kulturę (po wykasowaniu wszystkiego co nieprawilne), ale i element humorystyczny jak, cyt: "osobom cierpiącym na obsesję na temat rosyjskiej agentury serdecznie polecam terapię. Jak powiedział spiskowy, to jest przypadłość, którą trzeba leczyć."
Tak, tak, i smieszno i straszno - jacy tam agenci, przecież każdy wie, że Rosja nie może mieć agentów, a wszystkie kagiebiaki to fajne chłopaki!
Ale kierowanie po takich enuncjacjach NAS na leczenie? To jest kulturalne?
Sam się lecz, piąta, ruska kolumno!
Podoba mi się!
28
Nie podoba mi się!
-7
Muni

#1424498
Histeria z odradzajacymi sie banderowcami i ukrainskimi
wilk na kacapy - 7 Maj, 2014 - 17:12
faszytami, ktorzy chca rezac teraz Polakow i osiedlac sie na terenach Polskich co po niektorym to stalo sie obsesja.
Kacapy za po moca propagandy od poczatku majdanu zaczeli szczuc  Polakow  na Ukraincow i odwrotnie  uzywajca wyswiechtanej karty banderowskiej.Tak szczuli zydobolszewicy Ukraincow na Polakow  przed wojna i zeby nie kacapy nie byloby rzezi na kresach oczywiscie pozniej Niemcom to bylo na reke i tez do tej czystki etnicznej przylozyli sie.
Bylem 2 lata temu na kresach polskich z wycieczka, zwiedzalismy to co po Polsce zostalo mieszkalismy w prywatnych ukrainskich domach gdzie tez nas czesciowo zywiono.
Nigdzie nie spotkalismy sie z jakim kolwiek przejawem niecheci czy nienawisci, nigdzie nie smierdzialo mi antypolonizmem czy banderowszczyzmem, a jestem wyczulony na to.
Wrecz przeciwnie wszystkie antypolonizmy byly postsowieckie i to nam pokazywano,Ukraincy tak jak Polacy straszliwie ucierpieli od Rosjan z tym ze im Rosjanie zabili ponad 10 milionow i wysiedlili duzo wiecej niz  Polakow.
Bilans zabitych Polakow przez Rosjan  niz przez Ukraincow jest nieporownywalnie wiekszy jedynie mozna sie spierac czyje metody byly bardziej okrutne.
Ukraina jest krajem niepodleglym zatakowanym przez zewnetrznego wroga i najwiekszego swiatowego terroryste Putina i Ukraincy maja prawo sie bronic wszelkimi metodami.Rosyjscy terrorysci zabili im ponad steke osob, stracaja smiglowce, atakuja budynki panstwowe i je okupuja zdobyli flote ukrainska na Krymie zajeli jednostki wojskowe.Czy to nie wystrcza zeby odpowiedziec sila i do zdrajcow i terrorystow strzelac?
O banderowcach i niby faszytach ukrainskich zaczeto mowic wlasnie od momentu majdanu, wczesniej tego tematu go nie bylo,  a przeciez mieli czas ten banderyzm rozwinac od czasu kiedy  stali sie niepodleglym krajem.
Jakos tego nie zauwazylem bedac na Ukrainie i nikt o tym nie wspominal po za malymi prowokacjami z pomnikiem dla Banadery,  ktory zreszta siedzial w wiezieniu w tym czasie jak odbywaly sie najwieksze rzezie na Wolyniu pod dowdztwem agentow NKWD, moze dlatego Bandere Rosjanie zabili zeby to nie wyszlo na jaw.

Putin za pomoca propagandy robi co moze zeby nas straszyc banderowcami wmawia tez swiatowej opini ze Polska szkolila ich u nas, co wogole jest non sensem,ale takie sa metody walki.
Polska bez problemu dala by sobie rade z banderowcami niby chcacymi odebrac Przemysl,ale przecie tylko wystraszony leming lyknie ta bajke o Przemyslu i bedzie ja powtarzal.
Najwiekszym wrogiem dla Polski byla i jest Rosja, w ktorej za pomoca terrorysty Putina odradza sie bolszewizm, co na widocznym przykladzie Ukrainy widac najbardziej  i z tym trzeba walczyc wspierajca Ukraincow w walce z naszym wspolnym wrogiem.
Do tej pory rosyjsko mowiacy Ukraincy nie chcieli sie separowac, nie bylo zadnych pytan o referendum dopiero po napasci Putina na Krym nagle ukazali sie  jacys separatysci,slepy by zauwazyl ze to jest robota agentury kacapskiej.
Nikt nie trzymal i nie trzyma tych niby Rosjan do wyjazdu na radzinu,ale tu nie o to chodzi, chodzi o okupacje Ukrainy i przylaczenie jej do nowego putaskiego ZSRR.
Polacy musza wiedziec kto jest faktycznym wrogiem,a nie wykreowanym przez propagande, dla mnie Ukrainiec nie jest wrogiem,  rownozednym wrogiem dla mne  jest kacap , banderowiec,niemiecki faszyta czy niszczacy Polske syjonistyczny NWO i inna postzydokomuna bedaca w Polsce V kolumna i tu trzeba skierowac nasza uwage.
  Podoba mi się!
28
Nie podoba mi się!
-6

#1424503
Wróćmy do abecadła, ABECADŁA
zetjot - 7 Maj, 2014 - 17:09
Wróćmy do abecadła, ABECADŁA geopolityki. Mówi nam ono, że Rosja jest krajem imperialnym, co udowodniła w Czeczenii, uprzednio wysadzając w powietrze parę bloków mieszkalnych, by zyskać pretekst. Potem była Gruzja, teraz Ukraina. Kto destabilizuje sytuację geopolityczną, ten bierze na siebie całą ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Reszta jest pochodną.I tyle w kwestii kryzysu na Ukrainie.
Podoba mi się!
25
Nie podoba mi się!
-4

#1424505
@zetjot - prosto i na temat dodam jeszcze do tego likwidacje
wilk na kacapy - 7 Maj, 2014 - 17:20
w Smolensku elity polskiej, aby dalej kacapska agentura mila podstawowe wplywy na to co sie w Polsce dzieje.
W tetar pacholkow moskalskich Tuska czy Komoruska nie wierze ze nagle stali sie wrogami Moskwy,wszytko to gra na slupki aby nie wypasc z rzaddzenia Polska.
Bo utrata przez PObolszewie sterow oznacza skazanie mordercow,zdrajcow i zlodzieji na dkugie lata oraz dalszy proces odWSIokowania kraju nie wspomne o uczciwym sledztwie smolenskim a nie farsie kacapskiej bandy.
Podoba mi się!
25
Nie podoba mi się!
-3

#1424506
@Lotna
synteticus - 7 Maj, 2014 - 19:01
Z całą pewnościa nie jestem zwolennikiem banderowców ani hasbary ( co zresztą nie miesci sie w ciasnych glowach "politykow" dzielących nas na zwolennikow Putina i zwolennikow Żydów).
Uważam Ukraińcow za jeszcze gorszych kacapow. Tyle wstępu. Ad rem: kto usunął poprzednią wersje tego rusofilskiego wpisu i wszystkie komentarze?  Gawrion czy Lotna ?   I dlaczego?
Poza tym, będąc na NP od roku nie możesz wiedzieć o charakterze i uczestnikach tego portalu w przeszlości. Rzeczywiscie mniej wiecej  od roku za przyczyna wiadomo kogo poziom kultury znacznie się tu obnizył.  Niestety, po odejsciu najagresywniejszych blogerow ten poziom nie wrocił do dawnego poziomu, nad czym boleję. 
Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-8
cui bono

#1424513
Po kolei
PP - 7 Maj, 2014 - 19:42
(Synteticusie - to nie do Ciebie, tak mi jakoś wskoczyło. ;)
 Po pierwsze, gdzie jest poprzedni post - zbyt wiele było tam trafnych uwag, z którymi ciężko było sobie poradzić? Jakoś mnie to nie dziwi…
 Po drugie, Zaplutemu Karłowi odpowiedziałam pod tamtym wpisem, na co odpowiedzi jakoś nie było, jednak w przeciwieństwie do Ciebie, nie lubię się powtarzać, więc jedynie doradzę po raz kolejny krytyczną analizę źródeł informacji. Dalej nie wiem (i nie tylko ja), co to jest wolna-polska.pl i dalej nie mam powodu, by uważać ją, bądź źródło, na które się powołuje, za wiarygodne. W dzisiejszych czasach każdy może napisać w Internecie cokolwiek, co nie oznacza, że jest to prawdą - piewcy „rzetelnego dziennikarstwa” powinni to wziąć do siebie, miast podniecać  się tym, że ktoś gdzieś napisał coś szokującego.
 Swoją drogą, szkoda, że przytoczyłaś tylko komentarz Zaplutego Karła, a mojej odpowiedzi nań już nie. No cóż - po raz kolejny - jakoś mnie to nie dziwi. Proponuję przekopiować wszystkie wpisy zwolenników „rzetelnego dziennikarstwa”, wyrzucając wszystkie pozostałe - wtedy powstanie rzetelny obraz odzewu na Twój wpis, w Twoim rozumieniu rzetelności, rzecz jasna.
 Pewnie byłoby jeszcze po trzecie, po czwarte i po piąte, tylko że już mi się nie chce - szkoda czasu.
Mogę tylko dać 1 tej żałosnej próbie poprawiania historii (czytaj: usuwania niewygodnych komentarzy).
Podoba mi się!
19
Nie podoba mi się!
-2

#1424516
Witam PP
Obywatel RON - 7 Maj, 2014 - 20:20
Myślę PP że Ty oraz każdy z Was sam może przeprowadzić krytyczną analizę źródeł informacji z których korzysta Lotna.
I odpowiedzieć sobie na pytanie co to jest wolna-polska.pl i czy jest to źródło wiarygodne:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/celebryci-rozplywaja-sie-nad-zydomasonem-apostata-bergoglio-2013-09
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/koszta-zamachu-w-smolensku-2014-04
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-chemtraile-miescie-saliechard-2014-05
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tajne-przymierze-tajnego-zydowskiego-stowarzyszenia-znanego-zakon-illuminati-2014-05
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sportowcy-beda-miec-wszczepiane-chipy-pozorem-walki-dopingiem-2014-05
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/oswajanie-rosjan-chipizacja-2014-05
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dylemat-putina-odtracanie-imperialnej-reki-ameryki-2014-05
Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
-1
Lance do boju, szable w dłoń
Bolszewika goń, goń, goń

#1424521
O, poznaję ten wczorajszy!
PP - 7 Maj, 2014 - 20:48
Ujął mnie już na wstępie:
"Tajne przymierze tajnego żydowskiego stowarzyszenia (...)
Nie mogę zagwarantować autentyczności tego dokumentu, (...) Nie wiemy, kiedy został napisany i dokładnie przez kogo, ale wygląda na to, że została skomponowany przez Brytyjczyka, jeśli spojrzymy na pisownię wyrazów, co jest brytyjskim angielskim.
Informacje te zostały przekazane mi przez kogoś, kto z oczywistych względów chce zachować anonimowość."
Muszę sobie zarezerwować weekend na przejrzenie tej stronki - nareszcie poznam najtajniejsze ze wszystkich tajnych tajemnic tego świata...
 Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

#1424529
Wolna Polska
synteticus - 7 Maj, 2014 - 20:16
nie opublikowala tego artykułu. To manipulacja rodem z czerezwyczajki. Artykuł opublikowała strona WolnaPPolska, bez watpienia sluszna, majaca wiadomosci z pierwszej a nawet pierwoj ruki.
Kto by sie spodziewal, że z Ouebec'u...
Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
cui bono

#1424520
masz rację "wolna p polska"
Obywatel RON - 7 Maj, 2014 - 20:27
ale domena tej strony nazywa się już:
http://wolna-polska.pl/
a artykuł na który przytacza Lotna jest umieszczony tu:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-ukro-faszysci-mordowali-mieszkancow-odessy-2014-05
Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
0
Lance do boju, szable w dłoń
Bolszewika goń, goń, goń

#1424524
To ciekawe,
PP - 7 Maj, 2014 - 20:58
bo właśnie zauważyłam pod wpisem, o którym tak tu sobie miło rozmawiamy,  informację: "Za: http://gazetawarszawska.com(...)".
Nie mylić z Warszawską Gazetą...

Swoją drogą, szkoda, że na NP został pominięty kluczowy cytat z tego tekstu:
"Wiecie, Serbowie mówią: „Na Niebie Bóg, a na ziemi – Rosja”. A więc, jeżeli Rosja nie pomoże zakończyć tych straszliwych zabójstw i bestialstw, to mamy tylko nadzieję w Bogu! Ale w każdym przypadku będziemy stać z Bożą pomocą do końca!".
Putin - zbawcą. A to się porobiło. ;)
Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

#1424531
@Lotna

jazgdyni - 7 Maj, 2014 - 20:35
Lotna, miła sąsiadko była.
 niestety, albo jesteś już doszczętnie zmanipulowana, albo jesteś właśnie tu tylko po to by manipulować.
Tak, tak... Ukraińce przywieźli 2 tysiące riezunów do Odessy aby riezat i palit.
A ja sobie rozmawiam z Ołeksandrem z Odessy i mówi, jak to głupie ruskie zapędziły sie w kozi róg.

Ty, tam w tej Hameryce masz lepsze źródła? Czy korzystasz z nadesłanych SMSów?

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
-1

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (9 głosów)
googleplus0  0  0  New

Komentarze


Pozwoliłam sobie przekopiować Wasze komęty z miejsca, z którego zostały w cudowny sposób "zniknięte". ;)
PPzdr.
#1424582

#1424614


tylko refleks w końcu zadziałał. ;)
PPZdr.
#1424625


Jest też coś dla Ciebie. ;)
PPzdr.
#1424583


w rodzaju zewnetrznej cenzury zadzialalo na NP.
Kiedys napisalem ze obecny program mozna z latwoscia wykorzystac zeby zniszczyc wpisujacego lub sam wpis.
Tutejsi wsiowi rezydenci sami nie dali rady to zawolali posilki z zewnatrz, aby zniszczyc wpisy antypropagandy kacapskiej.
Aby wyrazic opinie trzeba miec konto,wystarczy sie zarejestrowac,no ale to jest jeden glos tylko ale wystraczy uzyc innego kompa czy raczej serweru i juz mozna sie znowu rejestrowac ,moze wystarczy zmienic tylko IP aby ta sama osoba miala wiele kont i mogal pod innymi nikami oceniac lub dodawac opinie.
Moze byc tez tak ze na tego typu portalach jest zaluzmy po paru dyzurnych sukinkotow, ktorzy w razie potrzeby sie skrzykuja i zlatuja na jeden portal jak wrony zeby dziobac i krakac.
Moze Gawrion by nam objasnil co sie zadzialo bo moj wpis  mial dobra ocene, a byl opisany ze zle oceniony i byl niewidoczny.
Na szczescie w internecie nic nie ginie dzieki dobrym ludziom co wiedza jak sie zabezpieczyc.
#1424586


nie będą nam znikać naszych komętów jakieś podejrzane elementy. ;)
PPzdr.
#1424590


większość zakopanych komentarzy miała faktycznie na poczatku dobre oceny. Poźniej pojawiły się same jedynki. Co zrobiłem to zresetowałem oceny tych komentarzy. Nie chciało mi się już banować IP z których ciurkiem szły same jedynki. Niektóre oceny padały z kolejnych adresów ip różniacych się tylko ostatnim numerem adresu podsieci. Jeśli sytuacja się powtórzy, to będę musiał troszkę dłużej posiedzieć. System można łatwo oszukać - człowieka, admina już się nie oszuka. Jeszcze raz powtórzę to co już mówiułem - system jest po to aby cała zgraja adminów, redaktorów nie musiała siedzieć w dziale naruszeń i debatować co zrobić z danym zgłoszeniem. System działa w zaufaniu w mądrość użytkownikiów i czytelników NP.
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion
#1424591


dzięks. A te niezbanowane adresy pewnie jeszcze nieraz się objawią. ;p

#1424593


Szkoda mi czasu na takich "sprytnych" :)
Przy okazji - link do bardzo obszernej wideorelacji z Odessy. W sumie to materiał "no comment"
http://bambuser.com/v/4585457

Your browser does not support iframes.
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion
#1424594

#1424596


link pierwszy: prorosyjscy terroryści strzelają do ludzi przed Domem Związkowym
https://www.youtube.com/watch?v=Y3L9Ibp1bto
https://www.youtube.com/watch?v=nghlJaPEnpI
link drugi: milicja chroni prorosyjskich terrorystów:
https://www.youtube.com/watch?v=0rgf5n2HiMw
link trzeci: terrorysta strzela do majdanowców z automatu
https://www.youtube.com/watch?v=HdRJAt4b5Vc
link czwarty: ewakuacja z Domu Związkowego:
https://www.youtube.com/watch?v=9chlJL7NkbM
#1424605


Jak patrzę na swoje punkty, to wydaje mi się, że nie. Sprawdź 8.05 między 1:15, A 2:40 (mniej więcej co minutę, dwie negatywna ocena) chyba 50.
Muni
#1424602


Już wczoraj od Małej Mi wiedziałem że coś się dzieje. Nie mogłem jednak wejść i reagować.Dziś mam więcej czasu. Po kolei.
1. Redakcja nie odpowiada za usunięte wpisy w blogu. Usuwanie wpisów dlatego że nie podobają się komentarze jest dla blogera strzelaniem sobie w stopę. Dlaczego? Dlatego że żaden rozsądny, szanujący swój czas komentator więcej nie poświęci chwili aby wpisać się pod wpisem. Możemy jednak zadać sobie pytanie: co z prawdą która w komentarzach się pojawiła i może rozjaśniać widok na sprawy innym? Na to jest proste rozwiązanie - wpis można skopiować i odnieść się do jego treści w artykule, który już nie jest kontrolowany przez autora stosującego nieładne chwyty z usuwaniem komentarzy poprzez usuwanie wpisów. Komentarze można także sobie zachować :) Ja np wiedząc że autor GPS usuwa wpisy ze względu na komentarze nie będę ju€ż tam zaglądał. WIedząc że Lotna w ten sposób "usuwa komentarze" też zastanowię się czy komentować jej wpis czy raczej odnieść się do tematu we własnym blogu.
2. Nadużycia w komentarzach. Tak jak można zaatakować w sposób zsynchronizowany każdy serwis poprzez atak DDoS i żaden admin nie zabezpieczy przed takim atakiem serwera (czym innym jest DoS inicjowany z bardziej wąskiego grona atakujących maszyn), tak samo można zaprojektować skrypty do klikania w dostępne dla anonimów komentarze. Nie jesteśmy jednak na straconej pozycji - o iloe kilka ładnych miesięcy maszyna działała jak trzeba i nie trzeba było wcaqle w nią ingerować, to teraz będę musiał skorygować działania pilota, zbanować kilka adresów IP które nie wejdą jużwięcej do serwisu. Ktoś nieładnie nabrudził, ale dla mnie będzie to parę kliknięć w bazie. Znacznie mniej pracy niż zadała sobie grupa atakująca funkcjonalności niepoprawnych :)
3. PP - to że niepoprawni działają jest zasługą garstki osób - jest bardzo dużo pracy i obowiązków. Jeśli chcesz się przyłączyć i pomóc - serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną. Znasz ten kontakt, bo byliśmy w Redakcji. Jest bardzo dużo rzeczy które chciałbym zrealizować, ale niestety sięnie rozdwoję. Jeśli znasz jakieś dobre szkolenia z bilokacji, to podeślij ;)
4. Kolejna sprawa - co dział osięw odessie? Wystarczy odrobina cierpliwości. Ktoś jakiś czas temu podał doskonałe źródła z Odessy z tamtych dni. Godziny nakręconego materiału video, na którym doskonale widać atmosferę, widać jak godzina po godzinie, do samego wieczora toczyły się zdarzenia. W mojej ocenie byłą to zbiorowa psychologia tłumu. Najpierw podpalono namioty na placu. Za chwilę kilka osób wpadło na to aby podpalić dzwi i dorzucić kilka opon. Po czym za chwilę, w momencie gdy rozsądek opanował emocje, ten sam tłum organizował pomoc dla wystajkących w oknach ludzi podstawiając rusztowania, organizując liny umożliwiające ewakuację. Doskonale znam ten mechanizm, bo byłem w Warszawie jak podpalano tęczę, jak podpalano budkę strażnika. W takiej atmosferze nie trudno o takie incydenty. A niestety - odpowiedzialności nie ponosi ten tłum tylko ten kto sprowokował całą sytuację. Możemy mówić więc o odpowiedzialności mocarst, które rozgrywają w Ukrainie swoją gierkę.
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion
#1424585


Ad. 1. „Komentarze można także sobie zachować :)”
;)
Ad. 2 „i żaden admin nie zabezpieczy przed takim atakiem serwera”
To na pewno, bardziej martwią mnie ostatnie, ewidentnie proruskie i antypolskie trendy na NP.  Póki więcej jest dobrej krwi niż złej, jakoś giną w tłoku, problem w tym, że nie tylko złej krwi przybywa - także dobrej ubywa. Nie da się ukryć, że sporo wartościowych blogerów odeszło, i to nie tylko przy okazji rozłamu, ale i stopniowo po, bo bilans jest coraz gorszy. Błędne koło. Niektóre promowane na blue wpisy też nie pomagają, ale zgaduję, że to też jakoś robi maszyna.

Ad.3.  Dziękuję, ale już - nie. Wiem, pamiętam jak to wygląda, ograniczenia czasowe i osobowe, tylko że ta moja recepta nie jest chyba po prostu pomysłem, a sposobem na przetrwanie. Oczywiście zrobisz, co uznasz za stosowne i co zrobić będziesz w stanie. Jeśli znajdę wspomniane szkolenia, na pewno prześlę. ;)

Ad. 4 „Wystarczy odrobina cierpliwości.”… I czasu. Przez parę tygodni byłam prawie zupełnie odcięta od wszelkich wiadomości, a o Odessie dowiedziałam się, żeby było śmieszniej… z wpisu Lotnej.
Pamiętasz, co to były za źródła? Przyznaję jednak, że nie jest to mój priorytet w tej chwili, mam wiele do odrobienia w różnych dziedzinach. Na razie poprzestaję na współczuciu ofiarom… i punktowaniu domniemanych prób wykorzystania tego współczucia przez bezwzględnych cyników, których naokoło nie brakuje.
#1424592


Ad 1. Można - poewnie :D
Ad 2. PP - ten portal to garstka ludzi. Nie można oczekiwać, że ta garstka ludzi (palce jednej ręki) zabezpieczy wszystko. Dodatkowo - ta garstka ludzie jest czasami taka wyczerpana i zdemotywowana, że któregoś dnia niepoprawni mogą wogóle przestać działać. Wtedy pewnie wielu ludzi zatęskni za miejscem, w którym w sposób nieskrępowany i swobodny można było dzielić się opiniami, informacjami. Cóż - tak jużjest że do narzekania mamy zawsze pełno ludzi. Do pracy jest zawsze niewielu. Przyzwyczaiłem się do tego. Jeśli są chętni zapraszam - znajdą się rzeczy do roboty. Z tym, że jest jedno ograniczenie - brak wynagrodzenia w pieniądzu. Co więcej - sporo czasu przeliczalnego na realhną kasę można stracić. Ja tracę kilkaset dolców miesięcznie na serwer.. Tracę wiele godzin w tygodniu na doglądanie tego wszystkiego (także wybaczcie że rzadko komentuję). Mała Mi ostatnio była w szpitalu - ze szpitalnego łóżka zajmowała się podklejaniem wpisów. Zamiast wdzięczności spotykają ją szyderstwa i zarzuty. Ale tak jak piszę- jesteśmy do tego przyzwyczajeni.
Ad 3. Sama widzisz. Patrz pkt 2.
Ad 4. Dałem link do tej wideorelacji i jeden ze środkowych odcinków jako materiał. Można śmiało wejść i obejrzeć jak wyglądały wczesniej ulice Odessy, co działo się wieczorem już po interwencji straży pożarnej. Rozum powinien dopowiedzieć resztę. Filmy są autentyczne, ciągłe, niemanipulowane, prawie nie ma w nich komentarzy autora - są bardzo rzadko.
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion
#1424597


Znowu posłużę się cytatem,tym razem Twoim.
'' ...któregoś dnia niepoprawni mogą w ogóle przestać działać.Wtedy pewnie wielu ludzi zatęskni za miejscem, w którym w sposób nieskrępowany i swobodny można się było dzielić opiniami,informacjami''.
I w tym jest rzeczy sedno. Obawiam się,że Autorka notki tego nie rozumie. Czy musimy mieć wszyscy to samo zdanie? Jeśli nie to jsteśmy wrogami lub agentami? Już to raz tutaj przerabialiśmy.
A może  krytyka notki Lotnej jest przyczynkiem do tego by wróciło stare?
Może za długo było spokojnie?
Dużo jest tych znaków zapytania...

markiza
#1424604


małe spostrzeżenie, w notce autora nie ma krytyki poglądów Lotnej, jest krytyka metod jakich ona używa
#1424606


OK!
Co nie zmienia faktu,że  można mieć różne poglądy i nie być posądzonym o agenturalność.
markiza
#1424608


Co nie zmienia faktu, że opisane metody właśnie takie posądzenia wywołują.
Podobnie jak bezkrytyczne podchwytywanie określonych "wiadomości" i proputinowskie peany, których ostatnio na NP nie brakuje. Z tego co pamiętam, sama nie odnosiłaś się do nich zbyt entuzjastycznie. ;p
#1424611


Możesz mi powiedzieć,jakich to ja metod używam, które pozwalają tobie i innym na oszczerstwa i inwektwy w stosunku do mojej osoby?
#1424624


ale jakie oszczerstwa i inwektywy, szanowna Lotno ?
autor zarzuca Tobie (przez duże "T", ze względu na szacunek dla interlokutora) manipulowanie tekstem swej notki i komentarzami, które były pod nią zamieszczane przez innych blogerów, jak dotąd nigdzie merytorycznie nie odniosłaś się do tych zarzutów, jak rozumiem, nie potrafisz ?
#1424626


To że PP, która była uprzejma trollować na moim blogu i mi ubliżać, teraz stawia mi zarzuty, nie świadczy o tym, że 1. są one prawdziwe. 2.  ja mam obowiązek się trollowi tłumaczyć co robię na moim blogu. Wpis jest odpublikowany. Ja nie mam nic do ukrycia i to nie ja powinnam się wstydzić za swoje wpisy.
Puknij się w głowę, JAKIM CUDEM mogłabym manipulować komentarzami na moim blogu?? Pisałeś na blogu? Istnieje taka możliwość? To są właśnie oszczerstwa!
#1424629


zobacz co teraz się dzieje pod Twoim ostatnim wpisem, połowa komentarzy jest ukryta, najczęściej są to komentarze Tobie nieprzychylne, to oczywiście wg Ciebie nie jest manipulacja ? to po pierwsze, po drugie edytowanie notki przez jej autora po zamieszczeniu komentarza przez innego blogera pod tą notką jest najordynarniejszą manipulacją jaką znam, działo się coś dziwnego, temu chyba nie zaprzeczysz ?
#1424631


1. Jeśli jest to manipulacja, to nie jest to moja manipulacja. Nie mam żadnego wpływu na to, kto i jak ocenia wypowiedzi  trolli ani kto i jak ocenia moje wypowiedzi.
2. Nie, jako bloger mam prawo dopisać coś w mojej własnej notce. Tak samo jak mam prawo opublikować moją notkę na innym portalu, nawet w innym terminie.
#1424634


ok, co do oceny komentarzy nie wiem jak to wyglądało, trudno mi powiedzieć, ale zmiana w notce, po zamieszczeniu pod nią pierwszego komentarza, jest niedopuszczalna, można notkę uzupełnić swoim autorskim komentarzem, ale zmieniać ją, to jest absolutnie wbrew dobrym obyczajom
#1424637


Moja notka była przytoczeniem artykułu. Potem dodałam komentarz, czyli uzupełniłam moją notkę - czyli przytoczony artykuł - moim autorskim komentarzem.
O co ci jeszcze chodzi?
#1424640


no tak nie do końca było to przytoczenie artykułu, poza tym mam pewne wątpliwości, mianowicie dlaczego przytaczasz tylko artykuły o proputinowskiej wymowie ? jeśli chcesz zachować "czyste konto" i argumentować, że ja tylko "przytaczałam artykuł" to przytocz też artykuł, który naświetla problem z innej perspektywy, a dopiero potem uzupełnij je autorskim komentarzem, tak byłoby uczciwiej, a to co teraz twierdzisz, to jest - wybacz szczerość - bullshit
#1424642


Komentarze w pierwszym wpisie zostały zmanipulowane w ten sposób, że, poza jednym, będącym, zapewne przypadkowo, po myśli autorki, zostały usunięte (odpublikowane wraz z  notką), a notka wrzucona na nowo. Mojej odpowiedzi do tego komentarza nie przytoczono a, jak może pamiętasz, nie był ani chamski, ani nie na temat. Całej dyskusji dotyczącej wiarygodności źródła też nie przytoczono.
Jeśli chodzi o komentarze pod drugą notką, nie ma znaczenia czy zrobiła to autorka, czy ludzie myślący podobnie jak ona, czyli grupa, o której wspominam w moim wpisie powyżej. Istotne jest to, że i ona, i oni udowodnili, że mają gdzies wiarygodność informacji, które przekazują ludziom, i to w sprawie, która tak ponoć leży autorce na sercu.
PPzdr.
#1424643


ja mogę powiedzieć tylko jedno, kto wierzy w sowieckie źródła, ten wierzy, że ludobójstwo w Katyniu dokonali Niemcy
#1424648


Obawiam się, że to Ty nie zrozumiałaś treści mojego wpisu.
Jeśli chodzi o miejsca, w których można "w sposób nieskrępowany i swobodny" dzielić się informacjami, tych długo nie zabraknie. Zwłaszcza jeśli chodzi o informacje wychwalające to, przeciwko czemu swego czasu Niepoprawni się buntowali - a niektórzy nadal buntują.

Kiedyś mi się wydawało, że należy bronić ludzi o odmiennych poglądach, z Lotną włącznie - teraz widzę, do czego to prowadzi. Nie, do żadnej tam wolności słowa, jak mi się wydawało. Wprowadzanie tej szczytnej idei w czyn można było zaobserwować wczoraj i przedwczoraj na blogu Lotnej właśnie - opis sytuacji powyżej.
Istotne jest nie tylko to, że zniknęły niemile widziane przez określoną grupę komęty, ale i to (co znamienne), ze większosć z tych komętów nie dyskutowała z poglądami autorki wpisu, a jedynie omawiała wiarygodność źródła jej informacji.

No i gdzie się podziała szlachetna idea wolności słowa?
Odpowiadam: tam, gdzie wszystkie idee z folwarku zwierzęcego. Zawsze ktoś będzie chciał rozdawać karty na tego typu forach, pytanie brzmi: jakich kart chcemy my? Znaczonych, rodem z onetu i pokrewnych, czy tradycyjnie "niepoprawnych"?
Ale na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam.
PPzdr.

#1424621


Odpublikowałam mój wpis przede wszystkim z powodu twojego chamstwa w stosunku do mnie i ze względu na obrzydliwe teksty w odpowiedzi na artykuł mówiący o strasznej tragedii. Na towarzyskie trollowanie pod koniec wpisów.  Z pewnością dla osoby takiej jak ty, z twoją inteligencją i wrażliwością jest to normalne. Dla mnie nie. Istnieje coś takiego jak  zwykła przyzwoitość, o kórej ty nie masz pojęcia.
Oczywiście, że chcesz cenzury, bo albo z obowiązku albo z głupoty śpiewasz na tę samę fałszywą nutę, co media głównego ścieku, fałszywa opozycja i fałszywa niezależna.pl,  - wszystkie obracające się wte i wewte, zgodnie z nomenklaturą i nie możesz ścierpieć ludzi, którzy umieją myśleć samodzielnie. Obyś się nie skichała ze swoim jadem i nienawiścią. Budzisz we mnie obrzydzenie.
#1424632


sama sobie wystawiasz oceną, żenujące
#1424633


zadziwiające jest zestawienie twojego nicka z twoimi walorami umysłowymi - najwyraźniej nie tylko w swoich wpisach starasz się wprowadzić ludzi w błąd. Choć powoływanie się na przyzwoitość akurat przez ciebie jest jeszcze bardziej zadziwiające. A kysz.
#1424646


A ja jestem wdzięczny za to, że mam gdzie pisać i  mama możliwość  poznawania ciekawych (bo mających czesto  odmienne  zdanie) ludzi.
Namierzaniem trolli nie bardzo jestem zainteresowany.
Jestem wdzięczny Gawrionowi, Małej Mi (dużo zdrowia przy okazji życzę) i tej garstce osób poświecającej  to co mają najcenniejszego dla nas.
Dziękuje.
NIEPOPRAWNY INACZEJ
#1424609


Ty zawsze wiesz, jak się ustawić. ;)

#1424623


Dzięki za refleks, ja nie pomyślałem o tym, a powinienem. Widzę też że admin przywrócił nasze oryginalne posty za co też mu dziękuję :)
Szkoda tylko że ta cała zadyma spowodowała że mój staruszek zwyzywany przez tapicera zrezygnował z blogowania na niepoprawnych :(

Serdecznie pozdrawiam,
Obywatel Rzeczpospolitej Obojga Narodów*


*w mojej rodzinie są obywatele Białorusi, Litwy, Kazachstanu i Polski. Wszyscy wywodzimy się z malej miejscowości na wileńszczyźnie i łączy nas wspólna historia i miłość do RON
Lance do boju, szable w dłoń
Bolszewika goń, goń, goń
#1424627


Przykro mi ze względu na "staruszka". :(
Gorszy pieniądz wypiera lepszy.
Pozdrawiam :)
#1424647


Pani detektyw nie przedstawiła jednak żadnych kontrargumentów na to, iż materiały zawarte w wiadomej notce są nieprawdziwe, a szkoda. Nie dziwię się jednak, bowiem nie znajdzie Ona takowych w sieci.
Ukrańcy powtórzyli w Odessie Wołyń, tylko że w mniejszej skali, co nie zmienia faktu, że są to wynaturzone kanalie.
Z dedykacją dla pani PP, a jak nie zna angielskiego, to "patryjotów" o pomoc poprosi, choć tytuł sama może wygooglać.


Źródło też niewiarygodne?
Aż dziw bierze dlaczego GW, czy niezależna.pl nie publikują tych materiałów?
#1424649


Jinks, ale co ?, podaj minutę i sekundę tego nagrania, gdzie jest powiedziane, że "Ukraińcy powtórzyli w Odessie Wołyń, tylko że w mniejszej skali". Tak konkretnie Jinks - minuta i sekunda.
#1424650


to ja zrobię coś, czego w innej sytuacji na pewno bym nie zrobił. Nazywa się to atak "ad personam". Niestety, już od pewnego czasu takie skojarzenie kołatało mi się po głowie. Otóż nick LOTNA koajrzy mi się z jednym z najbardziej kłamliwych filmów Wajdy o drugiej wojnie światowej. W filmie tym potwierdzał kłamstwa niemieckiej i sowieckiej propagandy o szarżach polskiej kawalerii z szablami na czołgi. Jeśli blogerka nawiązuje w swoim nicku do tej "LOTNEJ", to nie dziwi sposób sposób jej komentowania i zarządzania własnym blogiem.
Jeszcze raz podkreślam, że w swoich komentarzach unikam ataków "ad personam" i w podobny sposób, mimo skojarzeń, nie odpowiadałem ataki Lotnej na swoje wpisy, ale prowadzenie dyskusji poprzez usunięcie wpisu wraz z niekorzystnymi dla siebie komentarzami i odtworzenie go ponownie na taki atak w pełni zasługuje.
M-)

 Stan strony na dzień 09.05.2014 roku na godz. 00:35

.-----------------------------------------------------

 Wersja z ostatniej chwili tj. 09.05.2014 r. godz. 21:19

Proputinowskie prowokacje na NP


Obrazek użytkownika PP
Idee
Moi Drodzy,
kilka dni temu na blogu niejakiej Lotnej pojawił się wpis pod tytułem „Co właściwie działo się w Odessie? Reakcja w obliczu zbrodni.”, który w zasadzie był przedrukiem fragmentów wpisu ze strony, której wiarygodność wzbudziła u mnie i u kilku innych komentatorów podejrzenia. Przyjrzeliśmy się sprawie nieco bliżej i okazało się, że strona robi wrażenie równie wiarygodnej, jak perypetie bohaterów książek sci-fi (po linka odsyłam do blogu Lotnej, ale uwaga - blog ten w nadzwyczajny sposób ewoluuje, o czym poniżej).
Niestety, wszystkie nasze komentarze w tej sprawie, jak równie inne, będące odpowiedzią na komęty fanów tej, jakże miłej dla Putina, wersji, zniknęły. Zniknęły, ponieważ właścicielka bloga najwyraźniej zdecydowała się usunąć wpis wraz ze wszystkimi komentarzami poza jednym (przytoczonym w kolejnym wpisie na tym samym blogu - wpisie pod tym samym tytułem i o tej samej "treści", uzupełnionej o jakieś dodatkowe bzdury), który w pokrętny sposób miał przekonać czytelników, że wiarygodne są te źródła, które są proputinowskie (dla odróżnienia od źródeł „eusraelskiej hasbary”, która proputinowska nie jest). Innymi słowy stajemy przed wyborem: to, co prawdziwe, i proputinowskie przeciw temu, co żydowskie i nieprawdziwe. Czyli - to co zwykle - stara, zgrana, ruska płyta.
Zwolenników przytoczonej wersji wydarzeń w Odessie było pod wpisem sporo, jednak nie mogli sobie poradzić z komentarzami osób podważających prawdziwość tych rewelacji. Co więcej, komentarzy antyputinowskich w większości nie dało się „zakopać”, więc wpis, jak już wspomniałam, zniknął - po to, by pojawić się w nowej odsłonie.
Komentarze pod tym nowym wpisem były jeszcze bardziej dla niego kompromitujące, więc mimo, że pierwszego wieczoru prawie wszystkie zebrały co najmniej po kilkanaście pozytywnych głosów każdy, następnego dnia wszystkie, co do jednego, zniknęły, i to z „numerkiem zniknięcia” 4... co przy tak pozytywnych ocenach wyjsciowych jest ewenementem.  Redakcja przyznała (pod tymże wpisem), że doszło do ewidentnego naruszenia oceniania komentarzy.

W tym momencie nie ma już sensu się zastanawiać, czy na Niepoprawnych działa proputinowska agentura. Wszelkie oskarżenia o agenturalność na forum zawsze wydawały mi się naciągane, jednak powtarzające się prowokacje, a zwłaszcza to, co stało się z ostatnią z nich (najpierw usunięty wpis, później sztucznie „zniknięte” komentarze) nie pozostawia wątpliwości, że antypolskie elementy na NP działają, i to bez żadnej krępacji. 
No właśnie, nazwijmy to po imieniu: proputinowskie = antypolskie.
Dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli się zorientować, dopowiadam: antyputinowskie nie znaczy proukraińskie.

Od teraz jest mi absolutnie wszystko jedno, czy ktoś jest proruskim agentem, czy tylko na takiego wygląda. Bo kiedyś niektórzy tylko mi na takich wyglądali - a teraz urządzają sobie na Niepoprawnych sabaty. Jeśli ktoś wygląda jak mrówka, zachowuje się jak mrówka i buduje kopce, to dla mnie to jest mrówka. Koniec z pitoleniem, że niektóre pszczółki mogą być chore na umyśle i też budują kopce. ;P

A każdego, kto tu przyjdzie, żeby pisać w komentarzu o ruskiej fobii, z góry odsyłam na drzewo. Spadajcie do Moskwy, ćwoki! (W tym miejscu dziękuję TzW za inspirację ;P)
Albo do wybiórczej lub innych specjalistów od narodowych fobii.

Gawrion, jeżeli chcesz jakoś zadziałać, żeby uniknąć rozbiórki NP, to jest ostatni dzwonek. Nie odpowiadaj, po prostu coś wymyśl.
Dodatkowo powtarzam moją myśl z usuniętego komentarza: potrzebujemy świeżej, dobrej krwi na NP. Zwyczaj zapraszania wartościowych blogerów na NP był bardzo cenny - i jest chyba jedynym rozsądnym pomysłem, jeśli NP mają iść do przodu zamiast się cofać.

Poniżej podaję przekopiowanie wczoraj komentarze osób, którym bajdurzenie Lotnej nie przypadło do gustu (z wczoraj, z godziny 23:15, wraz z ocenami). Zapraszam do lektury. Niestety nie skopiowałam komentarzy z wcześniejszego wpisu, bo nie wiedziałam, że trzeba. Człowiek ciągle się uczy. ;)
PPzdr.

PS. Komentarze przekopiowałam bez zgody Autorów, jednak myślę, że nie mają nic przeciwko temu? :)
PPS. Ostatnia, aczkolwiek wcale nie najmniej ważna sprawa:
Nie wiem, co tak naprawdę stało się w Odessie. Co więcej, nie mam pewności, kto tak naprawdę stoi za "sprawą ukraińską". Być może "wszyscy po trochu". Tak, wiem, większość z Was wie - na 100% - wszystko, od A do Z. Jednak mimo wszystko zalecam rozwagę, a przede wszystkim postuluję: nie dajmy się wkręcać jak dzieci, nie łapmy się na każdy lep. Ani na współczucie (Odessa - tu ze współczuciem nie mam problemu, gorzej z pewnością, komu przypisać winę), ani na udawaną obojętność ("nie ma sensu głosować, bo wszyscy są równie źli"). Nie, niektórzy są gorsi niż inni. A inni lepsi. Do niegłosowania na patriotycznych stronach, logicznie rzecz biorąc, namawiają głównie ci, którzy chcą, żeby wygrała opcja niepatriotyczna.

Komentarze
kultura i sowieci
Muni - 7 Maj, 2014 - 16:15
Oni zawsze mieli obsesję kultury, bo jej nieszczęśnicy nie mieli... Stąd, to podkreślanie bycia "kulturnym narodom". U nas nie było nigdy tego szału na "kulturę", raczej na 'MERITUM', ale jak widać to się zmienia. Na szczęście mamy tutaj i kulturę (po wykasowaniu wszystkiego co nieprawilne), ale i element humorystyczny jak, cyt: "osobom cierpiącym na obsesję na temat rosyjskiej agentury serdecznie polecam terapię. Jak powiedział spiskowy, to jest przypadłość, którą trzeba leczyć."
Tak, tak, i smieszno i straszno - jacy tam agenci, przecież każdy wie, że Rosja nie może mieć agentów, a wszystkie kagiebiaki to fajne chłopaki!
Ale kierowanie po takich enuncjacjach NAS na leczenie? To jest kulturalne?
Sam się lecz, piąta, ruska kolumno!
Podoba mi się!
28
Nie podoba mi się!
-7
Muni

#1424498
Histeria z odradzajacymi sie banderowcami i ukrainskimi
wilk na kacapy - 7 Maj, 2014 - 17:12
faszytami, ktorzy chca rezac teraz Polakow i osiedlac sie na terenach Polskich co po niektorym to stalo sie obsesja.
Kacapy za po moca propagandy od poczatku majdanu zaczeli szczuc  Polakow  na Ukraincow i odwrotnie  uzywajca wyswiechtanej karty banderowskiej.Tak szczuli zydobolszewicy Ukraincow na Polakow  przed wojna i zeby nie kacapy nie byloby rzezi na kresach oczywiscie pozniej Niemcom to bylo na reke i tez do tej czystki etnicznej przylozyli sie.
Bylem 2 lata temu na kresach polskich z wycieczka, zwiedzalismy to co po Polsce zostalo mieszkalismy w prywatnych ukrainskich domach gdzie tez nas czesciowo zywiono.
Nigdzie nie spotkalismy sie z jakim kolwiek przejawem niecheci czy nienawisci, nigdzie nie smierdzialo mi antypolonizmem czy banderowszczyzmem, a jestem wyczulony na to.
Wrecz przeciwnie wszystkie antypolonizmy byly postsowieckie i to nam pokazywano,Ukraincy tak jak Polacy straszliwie ucierpieli od Rosjan z tym ze im Rosjanie zabili ponad 10 milionow i wysiedlili duzo wiecej niz  Polakow.
Bilans zabitych Polakow przez Rosjan  niz przez Ukraincow jest nieporownywalnie wiekszy jedynie mozna sie spierac czyje metody byly bardziej okrutne.
Ukraina jest krajem niepodleglym zatakowanym przez zewnetrznego wroga i najwiekszego swiatowego terroryste Putina i Ukraincy maja prawo sie bronic wszelkimi metodami.Rosyjscy terrorysci zabili im ponad steke osob, stracaja smiglowce, atakuja budynki panstwowe i je okupuja zdobyli flote ukrainska na Krymie zajeli jednostki wojskowe.Czy to nie wystrcza zeby odpowiedziec sila i do zdrajcow i terrorystow strzelac?
O banderowcach i niby faszytach ukrainskich zaczeto mowic wlasnie od momentu majdanu, wczesniej tego tematu go nie bylo,  a przeciez mieli czas ten banderyzm rozwinac od czasu kiedy  stali sie niepodleglym krajem.
Jakos tego nie zauwazylem bedac na Ukrainie i nikt o tym nie wspominal po za malymi prowokacjami z pomnikiem dla Banadery,  ktory zreszta siedzial w wiezieniu w tym czasie jak odbywaly sie najwieksze rzezie na Wolyniu pod dowdztwem agentow NKWD, moze dlatego Bandere Rosjanie zabili zeby to nie wyszlo na jaw.

Putin za pomoca propagandy robi co moze zeby nas straszyc banderowcami wmawia tez swiatowej opini ze Polska szkolila ich u nas, co wogole jest non sensem,ale takie sa metody walki.
Polska bez problemu dala by sobie rade z banderowcami niby chcacymi odebrac Przemysl,ale przecie tylko wystraszony leming lyknie ta bajke o Przemyslu i bedzie ja powtarzal.
Najwiekszym wrogiem dla Polski byla i jest Rosja, w ktorej za pomoca terrorysty Putina odradza sie bolszewizm, co na widocznym przykladzie Ukrainy widac najbardziej  i z tym trzeba walczyc wspierajca Ukraincow w walce z naszym wspolnym wrogiem.
Do tej pory rosyjsko mowiacy Ukraincy nie chcieli sie separowac, nie bylo zadnych pytan o referendum dopiero po napasci Putina na Krym nagle ukazali sie  jacys separatysci,slepy by zauwazyl ze to jest robota agentury kacapskiej.
Nikt nie trzymal i nie trzyma tych niby Rosjan do wyjazdu na radzinu,ale tu nie o to chodzi, chodzi o okupacje Ukrainy i przylaczenie jej do nowego putaskiego ZSRR.
Polacy musza wiedziec kto jest faktycznym wrogiem,a nie wykreowanym przez propagande, dla mnie Ukrainiec nie jest wrogiem,  rownozednym wrogiem dla mne  jest kacap , banderowiec,niemiecki faszyta czy niszczacy Polske syjonistyczny NWO i inna postzydokomuna bedaca w Polsce V kolumna i tu trzeba skierowac nasza uwage.
  Podoba mi się!
28
Nie podoba mi się!
-6

#1424503
Wróćmy do abecadła, ABECADŁA
zetjot - 7 Maj, 2014 - 17:09
Wróćmy do abecadła, ABECADŁA geopolityki. Mówi nam ono, że Rosja jest krajem imperialnym, co udowodniła w Czeczenii, uprzednio wysadzając w powietrze parę bloków mieszkalnych, by zyskać pretekst. Potem była Gruzja, teraz Ukraina. Kto destabilizuje sytuację geopolityczną, ten bierze na siebie całą ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Reszta jest pochodną.I tyle w kwestii kryzysu na Ukrainie.
Podoba mi się!
25
Nie podoba mi się!
-4

#1424505
@zetjot - prosto i na temat dodam jeszcze do tego likwidacje
wilk na kacapy - 7 Maj, 2014 - 17:20
w Smolensku elity polskiej, aby dalej kacapska agentura mila podstawowe wplywy na to co sie w Polsce dzieje.
W tetar pacholkow moskalskich Tuska czy Komoruska nie wierze ze nagle stali sie wrogami Moskwy,wszytko to gra na slupki aby nie wypasc z rzaddzenia Polska.
Bo utrata przez PObolszewie sterow oznacza skazanie mordercow,zdrajcow i zlodzieji na dkugie lata oraz dalszy proces odWSIokowania kraju nie wspomne o uczciwym sledztwie smolenskim a nie farsie kacapskiej bandy.
Podoba mi się!
25
Nie podoba mi się!
-3

#1424506
@Lotna
synteticus - 7 Maj, 2014 - 19:01
Z całą pewnościa nie jestem zwolennikiem banderowców ani hasbary ( co zresztą nie miesci sie w ciasnych glowach "politykow" dzielących nas na zwolennikow Putina i zwolennikow Żydów).
Uważam Ukraińcow za jeszcze gorszych kacapow. Tyle wstępu. Ad rem: kto usunął poprzednią wersje tego rusofilskiego wpisu i wszystkie komentarze?  Gawrion czy Lotna ?   I dlaczego?
Poza tym, będąc na NP od roku nie możesz wiedzieć o charakterze i uczestnikach tego portalu w przeszlości. Rzeczywiscie mniej wiecej  od roku za przyczyna wiadomo kogo poziom kultury znacznie się tu obnizył.  Niestety, po odejsciu najagresywniejszych blogerow ten poziom nie wrocił do dawnego poziomu, nad czym boleję. 
Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-8
cui bono

#1424513
Po kolei
PP - 7 Maj, 2014 - 19:42
(Synteticusie - to nie do Ciebie, tak mi jakoś wskoczyło. ;)
 Po pierwsze, gdzie jest poprzedni post - zbyt wiele było tam trafnych uwag, z którymi ciężko było sobie poradzić? Jakoś mnie to nie dziwi…
 Po drugie, Zaplutemu Karłowi odpowiedziałam pod tamtym wpisem, na co odpowiedzi jakoś nie było, jednak w przeciwieństwie do Ciebie, nie lubię się powtarzać, więc jedynie doradzę po raz kolejny krytyczną analizę źródeł informacji. Dalej nie wiem (i nie tylko ja), co to jest wolna-polska.pl i dalej nie mam powodu, by uważać ją, bądź źródło, na które się powołuje, za wiarygodne. W dzisiejszych czasach każdy może napisać w Internecie cokolwiek, co nie oznacza, że jest to prawdą - piewcy „rzetelnego dziennikarstwa” powinni to wziąć do siebie, miast podniecać  się tym, że ktoś gdzieś napisał coś szokującego.
 Swoją drogą, szkoda, że przytoczyłaś tylko komentarz Zaplutego Karła, a mojej odpowiedzi nań już nie. No cóż - po raz kolejny - jakoś mnie to nie dziwi. Proponuję przekopiować wszystkie wpisy zwolenników „rzetelnego dziennikarstwa”, wyrzucając wszystkie pozostałe - wtedy powstanie rzetelny obraz odzewu na Twój wpis, w Twoim rozumieniu rzetelności, rzecz jasna.
 Pewnie byłoby jeszcze po trzecie, po czwarte i po piąte, tylko że już mi się nie chce - szkoda czasu.
Mogę tylko dać 1 tej żałosnej próbie poprawiania historii (czytaj: usuwania niewygodnych komentarzy).
Podoba mi się!
19
Nie podoba mi się!
-2

#1424516
Witam PP
Obywatel RON - 7 Maj, 2014 - 20:20
Myślę PP że Ty oraz każdy z Was sam może przeprowadzić krytyczną analizę źródeł informacji z których korzysta Lotna.
I odpowiedzieć sobie na pytanie co to jest wolna-polska.pl i czy jest to źródło wiarygodne:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/celebryci-rozplywaja-sie-nad-zydomasonem-apostata-bergoglio-2013-09
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/koszta-zamachu-w-smolensku-2014-04
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-chemtraile-miescie-saliechard-2014-05
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tajne-przymierze-tajnego-zydowskiego-stowarzyszenia-znanego-zakon-illuminati-2014-05
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sportowcy-beda-miec-wszczepiane-chipy-pozorem-walki-dopingiem-2014-05
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/oswajanie-rosjan-chipizacja-2014-05
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dylemat-putina-odtracanie-imperialnej-reki-ameryki-2014-05
Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
-1
Lance do boju, szable w dłoń
Bolszewika goń, goń, goń

#1424521
O, poznaję ten wczorajszy!
PP - 7 Maj, 2014 - 20:48
Ujął mnie już na wstępie:
"Tajne przymierze tajnego żydowskiego stowarzyszenia (...)
Nie mogę zagwarantować autentyczności tego dokumentu, (...) Nie wiemy, kiedy został napisany i dokładnie przez kogo, ale wygląda na to, że została skomponowany przez Brytyjczyka, jeśli spojrzymy na pisownię wyrazów, co jest brytyjskim angielskim.
Informacje te zostały przekazane mi przez kogoś, kto z oczywistych względów chce zachować anonimowość."
Muszę sobie zarezerwować weekend na przejrzenie tej stronki - nareszcie poznam najtajniejsze ze wszystkich tajnych tajemnic tego świata...
 Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

#1424529
Wolna Polska
synteticus - 7 Maj, 2014 - 20:16
nie opublikowala tego artykułu. To manipulacja rodem z czerezwyczajki. Artykuł opublikowała strona WolnaPPolska, bez watpienia sluszna, majaca wiadomosci z pierwszej a nawet pierwoj ruki.
Kto by sie spodziewal, że z Ouebec'u...
Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
cui bono

#1424520
masz rację "wolna p polska"
Obywatel RON - 7 Maj, 2014 - 20:27
ale domena tej strony nazywa się już:
http://wolna-polska.pl/
a artykuł na który przytacza Lotna jest umieszczony tu:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-ukro-faszysci-mordowali-mieszkancow-odessy-2014-05
Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
0
Lance do boju, szable w dłoń
Bolszewika goń, goń, goń

#1424524
To ciekawe,
PP - 7 Maj, 2014 - 20:58
bo właśnie zauważyłam pod wpisem, o którym tak tu sobie miło rozmawiamy,  informację: "Za: http://gazetawarszawska.com(...)".
Nie mylić z Warszawską Gazetą...

Swoją drogą, szkoda, że na NP został pominięty kluczowy cytat z tego tekstu:
"Wiecie, Serbowie mówią: „Na Niebie Bóg, a na ziemi – Rosja”. A więc, jeżeli Rosja nie pomoże zakończyć tych straszliwych zabójstw i bestialstw, to mamy tylko nadzieję w Bogu! Ale w każdym przypadku będziemy stać z Bożą pomocą do końca!".
Putin - zbawcą. A to się porobiło. ;)
Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

#1424531
@Lotna

jazgdyni - 7 Maj, 2014 - 20:35
Lotna, miła sąsiadko była.
 niestety, albo jesteś już doszczętnie zmanipulowana, albo jesteś właśnie tu tylko po to by manipulować.
Tak, tak... Ukraińce przywieźli 2 tysiące riezunów do Odessy aby riezat i palit.
A ja sobie rozmawiam z Ołeksandrem z Odessy i mówi, jak to głupie ruskie zapędziły sie w kozi róg.

Ty, tam w tej Hameryce masz lepsze źródła? Czy korzystasz z nadesłanych SMSów?

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
-1

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (29 głosów)
googleplus0  0  0  New

Komentarze


Pozwoliłam sobie przekopiować Wasze komęty z miejsca, z którego zostały w cudowny sposób "zniknięte". ;)
PPzdr.
#1424582

Ukryty komentarz
Komentarz użytkownika synteticus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..
#1424614
Źle oceniony komentarz
Komentarz użytkownika PP nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.


tylko refleks w końcu zadziałał. ;)
PPZdr.
#1424625
Źle oceniony komentarz
Komentarz użytkownika PP nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.


Jest też coś dla Ciebie. ;)
PPzdr.
#1424583

Ukryty komentarz
Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..
#1424586


nie będą nam znikać naszych komętów jakieś podejrzane elementy. ;)
PPzdr.
#1424590
Źle oceniony komentarz
Komentarz użytkownika Gawrion nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.


większość zakopanych komentarzy miała faktycznie na poczatku dobre oceny. Poźniej pojawiły się same jedynki. Co zrobiłem to zresetowałem oceny tych komentarzy. Nie chciało mi się już banować IP z których ciurkiem szły same jedynki. Niektóre oceny padały z kolejnych adresów ip różniacych się tylko ostatnim numerem adresu podsieci. Jeśli sytuacja się powtórzy, to będę musiał troszkę dłużej posiedzieć. System można łatwo oszukać - człowieka, admina już się nie oszuka. Jeszcze raz powtórzę to co już mówiułem - system jest po to aby cała zgraja adminów, redaktorów nie musiała siedzieć w dziale naruszeń i debatować co zrobić z danym zgłoszeniem. System działa w zaufaniu w mądrość użytkownikiów i czytelników NP.

AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion
#1424591


dzięks. A te niezbanowane adresy pewnie jeszcze nieraz się objawią. ;p

#1424593

Ukryty komentarz
Komentarz użytkownika Gawrion został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..
#1424594
Źle oceniony komentarz
Komentarz użytkownika PP nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

#1424596

Komentarz ukryty i zaszyfrowany
Komentarz użytkownika Kuba Odtruwacz został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..
#1424605


Niezbanowane adresy objawiły siępo raz kolejny.. w tabeli blokowanych IP :)
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion
#1424731

#1424734

Komentarz ukryty i zaszyfrowany
Komentarz użytkownika Muni został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..
#1424602
Źle oceniony komentarz
Komentarz użytkownika Muni nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.


Co "negatywnego" teraz ruski pomiocie oceniasz? Ciężko was nie lżyć, pieski wujka Puci:))

Muni
#1424659faszytami, ktorzy chca rezac teraz Polakow i osiedlac sie na terenach Polskich  to co po niektorym  stalo to sie obsesja.
Stara spiewka propagandowa rezuny teraz gwalca i podpalaja zywcem dzieci i kobiety ruskojezyczne.
Kacapy za po moca propagandy od poczatku majdanu zaczeli szczuc  Polakow  na Ukraincow i odwrotnie  uzywajca wyswiechtanej karty banderowskiej.Tak szczuli zydobolszewicy Ukraincow na Polakow  przed wojna i zeby nie kacapy nie byloby rzezi na kresach oczywiscie pozniej Niemcom to bylo na reke i tez do tej czystki etnicznej przylozyli sie.
Bylem 2 lata temu na kresach polskich z wycieczka, zwiedzalismy to co po Polsce zostalo mieszkalismy w prywatnych ukrainskich domach gdzie tez nas czesciowo zywiono.
Nigdzie nie spotkalismy sie z jakim kolwiek przejawem niecheci czy nienawisci, nigdzie nie smierdzialo mi antypolonizmem czy banderowszczyzmem, a jestem wyczulony na to.
Wrecz przeciwnie wszystkie antypolonizmy byly postsowieckie i to nam pokazywano,Ukraincy tak jak Polacy straszliwie ucierpieli od Rosjan z tym ze im Rosjanie zabili ponad 10 milionow i wysiedlili duzo wiecej niz  Polakow.
Bilans zabitych Polakow przez Rosjan  niz przez Ukraincow jest nieporownywalnie wiekszy jedynie mozna sie spierac czyje metody byly bardziej okrutne.
Ukraina jest krajem niepodleglym zatakowanym przez zewnetrznego wroga i najwiekszego swiatowego terroryste Putina i Ukraincy maja prawo sie bronic wszelkimi metodami.Rosyjscy terrorysci zabili im ponad steke osob, stracaja smiglowce, atakuja budynki panstwowe i je okupuja zdobyli flote ukrainska na Krymie zajeli jednostki wojskowe.Czy to nie wystrcza zeby odpowiedziec sila i do zdrajcow i terrorystow strzelac?
O banderowcach i niby faszytach ukrainskich zaczeto mowic wlasnie od momentu majdanu, wczesniej tego tematu go nie bylo,  a przeciez mieli czas ten banderyzm rozwinac od czasu kiedy  stali sie niepodleglym krajem.
Jakos tego nie zauwazylem bedac na Ukrainie i nikt o tym nie wspominal po za malymi prowokacjami z pomnikiem dla Banadery,  ktory zreszta siedzial w wiezieniu w tym czasie jak odbywaly sie najwieksze rzezie na Wolyniu pod dowdztwem agentow NKWD, moze dlatego Bandere Rosjanie zabili zeby to nie wyszlo na jaw.

Putin za pomoca propagandy robi co moze zeby nas straszyc banderowcami wmawia tez swiatowej opini ze Polska szkolila ich u nas, co wogole jest non sensem,ale takie sa metody walki.
Polska bez problemu dala by sobie rade z banderowcami niby chcacymi odebrac Przemysl,ale przecie tylko wystraszony leming lyknie ta bajke o Przemyslu i bedzie ja powtarzal.
Najwiekszym wrogiem dla Polski byla i jest Rosja, w ktorej za pomoca terrorysty Putina odradza sie bolszewizm, co na widocznym przykladzie Ukrainy widac najbardziej  i z tym trzeba walczyc wspierajca Ukraincow w walce z naszym wspolnym wrogiem.
Do tej pory rosyjsko mowiacy Ukraincy nie chcieli sie separowac, nie bylo zadnych pytan o referendum dopiero po napasci Putina na Krym nagle ukazali sie  jacys separatysci,slepy by zauwazyl ze to jest robota agentury kacapskiej.
Nikt nie trzymal i nie trzyma tych niby Rosjan do wyjazdu na radzinu,ale tu nie o to chodzi, chodzi o okupacje Ukrainy i przylaczenie jej do nowego putaskiego ZSRR.
Polacy musza wiedziec kto jest faktycznym wrogiem,a nie wykreowanym przez propagande, dla mnie Ukrainiec nie jest wrogiem,  rownozednym wrogiem dla mne  jest kacap , banderowiec,niemiecki faszyta czy niszczacy Polske syjonistyczny NWO i inna postzydokomuna bedaca w Polsce V kolumna i tu trzeba skierowac nasza uwage.
#1424666


ze cos w rodzaju zewnetrznej cenzury zadzialalo na NP.
Kiedys napisalem ze obecny program mozna z latwoscia wykorzystac zeby zniszczyc wpisujacego lub sam wpis.
Tutejsi wsiowi rezydenci sami nie dali rady to zawolali posilki z zewnatrz, aby zniszczyc wpisy antypropagandy kacapskiej.
Aby wyrazic opinie trzeba miec konto,wystarczy sie zarejestrowac,no ale to jest jeden glos tylko ale wystraczy uzyc innego kompa czy raczej serweru i juz mozna sie znowu rejestrowac ,moze wystarczy zmienic tylko IP aby ta sama osoba miala wiele kont i mogal pod innymi nikami oceniac lub dodawac opinie.
Moze byc tez tak ze na tego typu portalach jest zaluzmy po paru dyzurnych sukinkotow, ktorzy w razie potrzeby sie skrzykuja i zlatuja na jeden portal jak wrony zeby dziobac i krakac.
Moze Gawrion by nam objasnil co sie zadzialo bo moj wpis  mial dobra ocene, a byl opisany ze zle oceniony i byl niewidoczny.
Na szczescie w internecie nic nie ginie dzieki dobrym ludziom co wiedza jak sie zabezpieczyc.
Jak widac sukinkoty nie spia dalej paluja , putinowskie scierwa.

#1424667


Już wczoraj od Małej Mi wiedziałem że coś się dzieje. Nie mogłem jednak wejść i reagować.Dziś mam więcej czasu. Po kolei.
1. Redakcja nie odpowiada za usunięte wpisy w blogu. Usuwanie wpisów dlatego że nie podobają się komentarze jest dla blogera strzelaniem sobie w stopę. Dlaczego? Dlatego że żaden rozsądny, szanujący swój czas komentator więcej nie poświęci chwili aby wpisać się pod wpisem. Możemy jednak zadać sobie pytanie: co z prawdą która w komentarzach się pojawiła i może rozjaśniać widok na sprawy innym? Na to jest proste rozwiązanie - wpis można skopiować i odnieść się do jego treści w artykule, który już nie jest kontrolowany przez autora stosującego nieładne chwyty z usuwaniem komentarzy poprzez usuwanie wpisów. Komentarze można także sobie zachować :) Ja np wiedząc że autor GPS usuwa wpisy ze względu na komentarze nie będę ju€ż tam zaglądał. WIedząc że Lotna w ten sposób "usuwa komentarze" też zastanowię się czy komentować jej wpis czy raczej odnieść się do tematu we własnym blogu.
2. Nadużycia w komentarzach. Tak jak można zaatakować w sposób zsynchronizowany każdy serwis poprzez atak DDoS i żaden admin nie zabezpieczy przed takim atakiem serwera (czym innym jest DoS inicjowany z bardziej wąskiego grona atakujących maszyn), tak samo można zaprojektować skrypty do klikania w dostępne dla anonimów komentarze. Nie jesteśmy jednak na straconej pozycji - o iloe kilka ładnych miesięcy maszyna działała jak trzeba i nie trzeba było wcaqle w nią ingerować, to teraz będę musiał skorygować działania pilota, zbanować kilka adresów IP które nie wejdą jużwięcej do serwisu. Ktoś nieładnie nabrudził, ale dla mnie będzie to parę kliknięć w bazie. Znacznie mniej pracy niż zadała sobie grupa atakująca funkcjonalności niepoprawnych :)
3. PP - to że niepoprawni działają jest zasługą garstki osób - jest bardzo dużo pracy i obowiązków. Jeśli chcesz się przyłączyć i pomóc - serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną. Znasz ten kontakt, bo byliśmy w Redakcji. Jest bardzo dużo rzeczy które chciałbym zrealizować, ale niestety sięnie rozdwoję. Jeśli znasz jakieś dobre szkolenia z bilokacji, to podeślij ;)
4. Kolejna sprawa - co dział osięw odessie? Wystarczy odrobina cierpliwości. Ktoś jakiś czas temu podał doskonałe źródła z Odessy z tamtych dni. Godziny nakręconego materiału video, na którym doskonale widać atmosferę, widać jak godzina po godzinie, do samego wieczora toczyły się zdarzenia. W mojej ocenie byłą to zbiorowa psychologia tłumu. Najpierw podpalono namioty na placu. Za chwilę kilka osób wpadło na to aby podpalić dzwi i dorzucić kilka opon. Po czym za chwilę, w momencie gdy rozsądek opanował emocje, ten sam tłum organizował pomoc dla wystajkących w oknach ludzi podstawiając rusztowania, organizując liny umożliwiające ewakuację. Doskonale znam ten mechanizm, bo byłem w Warszawie jak podpalano tęczę, jak podpalano budkę strażnika. W takiej atmosferze nie trudno o takie incydenty. A niestety - odpowiedzialności nie ponosi ten tłum tylko ten kto sprowokował całą sytuację. Możemy mówić więc o odpowiedzialności mocarst, które rozgrywają w Ukrainie swoją gierkę.
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion
#1424585


Ad. 1. „Komentarze można także sobie zachować :)”
;)
Ad. 2 „i żaden admin nie zabezpieczy przed takim atakiem serwera”
To na pewno, bardziej martwią mnie ostatnie, ewidentnie proruskie i antypolskie trendy na NP.  Póki więcej jest dobrej krwi niż złej, jakoś giną w tłoku, problem w tym, że nie tylko złej krwi przybywa - także dobrej ubywa. Nie da się ukryć, że sporo wartościowych blogerów odeszło, i to nie tylko przy okazji rozłamu, ale i stopniowo po, bo bilans jest coraz gorszy. Błędne koło. Niektóre promowane na blue wpisy też nie pomagają, ale zgaduję, że to też jakoś robi maszyna.

Ad.3.  Dziękuję, ale już - nie. Wiem, pamiętam jak to wygląda, ograniczenia czasowe i osobowe, tylko że ta moja recepta nie jest chyba po prostu pomysłem, a sposobem na przetrwanie. Oczywiście zrobisz, co uznasz za stosowne i co zrobić będziesz w stanie. Jeśli znajdę wspomniane szkolenia, na pewno prześlę. ;)

Ad. 4 „Wystarczy odrobina cierpliwości.”… I czasu. Przez parę tygodni byłam prawie zupełnie odcięta od wszelkich wiadomości, a o Odessie dowiedziałam się, żeby było śmieszniej… z wpisu Lotnej.
Pamiętasz, co to były za źródła? Przyznaję jednak, że nie jest to mój priorytet w tej chwili, mam wiele do odrobienia w różnych dziedzinach. Na razie poprzestaję na współczuciu ofiarom… i punktowaniu domniemanych prób wykorzystania tego współczucia przez bezwzględnych cyników, których naokoło nie brakuje.
#1424592


Ad 1. Można - poewnie :D
Ad 2. PP - ten portal to garstka ludzi. Nie można oczekiwać, że ta garstka ludzi (palce jednej ręki) zabezpieczy wszystko. Dodatkowo - ta garstka ludzie jest czasami taka wyczerpana i zdemotywowana, że któregoś dnia niepoprawni mogą wogóle przestać działać. Wtedy pewnie wielu ludzi zatęskni za miejscem, w którym w sposób nieskrępowany i swobodny można było dzielić się opiniami, informacjami. Cóż - tak jużjest że do narzekania mamy zawsze pełno ludzi. Do pracy jest zawsze niewielu. Przyzwyczaiłem się do tego. Jeśli są chętni zapraszam - znajdą się rzeczy do roboty. Z tym, że jest jedno ograniczenie - brak wynagrodzenia w pieniądzu. Co więcej - sporo czasu przeliczalnego na realhną kasę można stracić. Ja tracę kilkaset dolców miesięcznie na serwer.. Tracę wiele godzin w tygodniu na doglądanie tego wszystkiego (także wybaczcie że rzadko komentuję). Mała Mi ostatnio była w szpitalu - ze szpitalnego łóżka zajmowała się podklejaniem wpisów. Zamiast wdzięczności spotykają ją szyderstwa i zarzuty. Ale tak jak piszę- jesteśmy do tego przyzwyczajeni.
Ad 3. Sama widzisz. Patrz pkt 2.
Ad 4. Dałem link do tej wideorelacji i jeden ze środkowych odcinków jako materiał. Można śmiało wejść i obejrzeć jak wyglądały wczesniej ulice Odessy, co działo się wieczorem już po interwencji straży pożarnej. Rozum powinien dopowiedzieć resztę. Filmy są autentyczne, ciągłe, niemanipulowane, prawie nie ma w nich komentarzy autora - są bardzo rzadko.
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion
#1424597


Znowu posłużę się cytatem,tym razem Twoim.
'' ...któregoś dnia niepoprawni mogą w ogóle przestać działać.Wtedy pewnie wielu ludzi zatęskni za miejscem, w którym w sposób nieskrępowany i swobodny można się było dzielić opiniami,informacjami''.
I w tym jest rzeczy sedno. Obawiam się,że Autorka notki tego nie rozumie. Czy musimy mieć wszyscy to samo zdanie? Jeśli nie to jsteśmy wrogami lub agentami? Już to raz tutaj przerabialiśmy.
A może  krytyka notki Lotnej jest przyczynkiem do tego by wróciło stare?
Może za długo było spokojnie?
Dużo jest tych znaków zapytania...

markiza
#1424604


małe spostrzeżenie, w notce autora nie ma krytyki poglądów Lotnej, jest krytyka metod jakich ona używa
#1424606


OK!
Co nie zmienia faktu,że  można mieć różne poglądy i nie być posądzonym o agenturalność.
markiza
#1424608


Co nie zmienia faktu, że opisane metody właśnie takie posądzenia wywołują.
Podobnie jak bezkrytyczne podchwytywanie określonych "wiadomości" i proputinowskie peany, których ostatnio na NP nie brakuje. Z tego co pamiętam, sama nie odnosiłaś się do nich zbyt entuzjastycznie. ;p
#1424611


Możesz mi powiedzieć,jakich to ja metod używam, które pozwalają tobie i innym na oszczerstwa i inwektwy w stosunku do mojej osoby?
#1424624


ale jakie oszczerstwa i inwektywy, szanowna Lotno ?
autor zarzuca Tobie (przez duże "T", ze względu na szacunek dla interlokutora) manipulowanie tekstem swej notki i komentarzami, które były pod nią zamieszczane przez innych blogerów, jak dotąd nigdzie merytorycznie nie odniosłaś się do tych zarzutów, jak rozumiem, nie potrafisz ?
#1424626


To że PP, która była uprzejma trollować na moim blogu i mi ubliżać, teraz stawia mi zarzuty, nie świadczy o tym, że 1. są one prawdziwe. 2.  ja mam obowiązek się trollowi tłumaczyć co robię na moim blogu. Wpis jest odpublikowany. Ja nie mam nic do ukrycia i to nie ja powinnam się wstydzić za swoje wpisy.
Puknij się w głowę, JAKIM CUDEM mogłabym manipulować komentarzami na moim blogu?? Pisałeś na blogu? Istnieje taka możliwość? To są właśnie oszczerstwa!
#1424629


zobacz co teraz się dzieje pod Twoim ostatnim wpisem, połowa komentarzy jest ukryta, najczęściej są to komentarze Tobie nieprzychylne, to oczywiście wg Ciebie nie jest manipulacja ? to po pierwsze, po drugie edytowanie notki przez jej autora po zamieszczeniu komentarza przez innego blogera pod tą notką jest najordynarniejszą manipulacją jaką znam, działo się coś dziwnego, temu chyba nie zaprzeczysz ?
#1424631


1. Jeśli jest to manipulacja, to nie jest to moja manipulacja. Nie mam żadnego wpływu na to, kto i jak ocenia wypowiedzi  trolli ani kto i jak ocenia moje wypowiedzi.
2. Nie, jako bloger mam prawo dopisać coś w mojej własnej notce. Tak samo jak mam prawo opublikować moją notkę na innym portalu, nawet w innym terminie.
#1424634


ok, co do oceny komentarzy nie wiem jak to wyglądało, trudno mi powiedzieć, ale zmiana w notce, po zamieszczeniu pod nią pierwszego komentarza, jest niedopuszczalna, można notkę uzupełnić swoim autorskim komentarzem, ale zmieniać ją, to jest absolutnie wbrew dobrym obyczajom
#1424637


Moja notka była przytoczeniem artykułu. Potem dodałam komentarz, czyli uzupełniłam moją notkę - czyli przytoczony artykuł - moim autorskim komentarzem.
O co ci jeszcze chodzi?
#1424640


no tak nie do końca było to przytoczenie artykułu, poza tym mam pewne wątpliwości, mianowicie dlaczego przytaczasz tylko artykuły o proputinowskiej wymowie ? jeśli chcesz zachować "czyste konto" i argumentować, że ja tylko "przytaczałam artykuł" to przytocz też artykuł, który naświetla problem z innej perspektywy, a dopiero potem uzupełnij je autorskim komentarzem, tak byłoby uczciwiej, a to co teraz twierdzisz, to jest - wybacz szczerość - bullshit
#1424642


Komentarze w pierwszym wpisie zostały zmanipulowane w ten sposób, że, poza jednym, będącym, zapewne przypadkowo, po myśli autorki, zostały usunięte (odpublikowane wraz z  notką), a notka wrzucona na nowo. Mojej odpowiedzi do tego komentarza nie przytoczono a, jak może pamiętasz, nie był ani chamski, ani nie na temat. Całej dyskusji dotyczącej wiarygodności źródła też nie przytoczono.
Jeśli chodzi o komentarze pod drugą notką, nie ma znaczenia czy zrobiła to autorka, czy ludzie myślący podobnie jak ona, czyli grupa, o której wspominam w moim wpisie powyżej. Istotne jest to, że i ona, i oni udowodnili, że mają gdzies wiarygodność informacji, które przekazują ludziom, i to w sprawie, która tak ponoć leży autorce na sercu.
PPzdr.
#1424643


ja mogę powiedzieć tylko jedno, kto wierzy w sowieckie źródła, ten wierzy, że ludobójstwo w Katyniu dokonali Niemcy
#1424648


ja mogę powiedzieć tylko jedno, kto wierzy w sowieckie źródła, ten wierzy, że ludobójstwo w Katyniu dokonali Niemcy,

powtarzam swój komentarz: a mogę powiedzieć tylko jedno, kto wierzy w sowieckie źródła, ten wierzy, że ludobójstwo w Katyniu dokonali Niemcy
#1424663


Obawiam się, że to Ty nie zrozumiałaś treści mojego wpisu.
Jeśli chodzi o miejsca, w których można "w sposób nieskrępowany i swobodny" dzielić się informacjami, tych długo nie zabraknie. Zwłaszcza jeśli chodzi o informacje wychwalające to, przeciwko czemu swego czasu Niepoprawni się buntowali - a niektórzy nadal buntują.

Kiedyś mi się wydawało, że należy bronić ludzi o odmiennych poglądach, z Lotną włącznie - teraz widzę, do czego to prowadzi. Nie, do żadnej tam wolności słowa, jak mi się wydawało. Wprowadzanie tej szczytnej idei w czyn można było zaobserwować wczoraj i przedwczoraj na blogu Lotnej właśnie - opis sytuacji powyżej.
Istotne jest nie tylko to, że zniknęły niemile widziane przez określoną grupę komęty, ale i to (co znamienne), ze większosć z tych komętów nie dyskutowała z poglądami autorki wpisu, a jedynie omawiała wiarygodność źródła jej informacji.

No i gdzie się podziała szlachetna idea wolności słowa?
Odpowiadam: tam, gdzie wszystkie idee z folwarku zwierzęcego. Zawsze ktoś będzie chciał rozdawać karty na tego typu forach, pytanie brzmi: jakich kart chcemy my? Znaczonych, rodem z onetu i pokrewnych, czy tradycyjnie "niepoprawnych"?
Ale na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam.
PPzdr.

#1424621


Odpublikowałam mój wpis przede wszystkim z powodu twojego chamstwa w stosunku do mnie i ze względu na obrzydliwe teksty w odpowiedzi na artykuł mówiący o strasznej tragedii. Na towarzyskie trollowanie pod koniec wpisów.  Z pewnością dla osoby takiej jak ty, z twoją inteligencją i wrażliwością jest to normalne. Dla mnie nie. Istnieje coś takiego jak  zwykła przyzwoitość, o kórej ty nie masz pojęcia.
Oczywiście, że chcesz cenzury, bo albo z obowiązku albo z głupoty śpiewasz na tę samę fałszywą nutę, co media głównego ścieku, fałszywa opozycja i fałszywa niezależna.pl,  - wszystkie obracające się wte i wewte, zgodnie z nomenklaturą i nie możesz ścierpieć ludzi, którzy umieją myśleć samodzielnie. Obyś się nie skichała ze swoim jadem i nienawiścią. Budzisz we mnie obrzydzenie.
#1424632


sama sobie wystawiasz oceną, żenujące
#1424633


zadziwiające jest zestawienie twojego nicka z twoimi walorami umysłowymi - najwyraźniej nie tylko w swoich wpisach starasz się wprowadzić ludzi w błąd. Choć powoływanie się na przyzwoitość akurat przez ciebie jest jeszcze bardziej zadziwiające. A kysz.
#1424646


A ja jestem wdzięczny za to, że mam gdzie pisać i  mama możliwość  poznawania ciekawych (bo mających czesto  odmienne  zdanie) ludzi.
Namierzaniem trolli nie bardzo jestem zainteresowany.
Jestem wdzięczny Gawrionowi, Małej Mi (dużo zdrowia przy okazji życzę) i tej garstce osób poświecającej  to co mają najcenniejszego dla nas.
Dziękuje.
NIEPOPRAWNY INACZEJ
#1424609


Ty zawsze wiesz, jak się ustawić. ;)

#1424623


Dzięki za refleks, ja nie pomyślałem o tym, a powinienem. Widzę też że admin przywrócił nasze oryginalne posty za co też mu dziękuję :)
Szkoda tylko że ta cała zadyma spowodowała że mój staruszek zwyzywany przez tapicera zrezygnował z blogowania na niepoprawnych :(

Serdecznie pozdrawiam,
Obywatel Rzeczpospolitej Obojga Narodów*


*w mojej rodzinie są obywatele Białorusi, Litwy, Kazachstanu i Polski. Wszyscy wywodzimy się z malej miejscowości na wileńszczyźnie i łączy nas wspólna historia i miłość do RON
Lance do boju, szable w dłoń
Bolszewika goń, goń, goń
#1424627


Przykro mi ze względu na "staruszka". :(
Gorszy pieniądz wypiera lepszy.
Pozdrawiam :)
#1424647


Pani detektyw nie przedstawiła jednak żadnych kontrargumentów na to, iż materiały zawarte w wiadomej notce są nieprawdziwe, a szkoda. Nie dziwię się jednak, bowiem nie znajdzie Ona takowych w sieci.
Ukrańcy powtórzyli w Odessie Wołyń, tylko że w mniejszej skali, co nie zmienia faktu, że są to wynaturzone kanalie.
Z dedykacją dla pani PP, a jak nie zna angielskiego, to "patryjotów" o pomoc poprosi, choć tytuł sama może wygooglać.


Źródło też niewiarygodne?
Aż dziw bierze dlaczego GW, czy niezależna.pl nie publikują tych materiałów?
#1424649


Jinks, ale co ?, podaj minutę i sekundę tego nagrania, gdzie jest powiedziane, że "Ukraińcy powtórzyli w Odessie Wołyń, tylko że w mniejszej skali". Tak konkretnie Jinks - minuta i sekunda.
#1424650


Szanowny Odtruwaczu, to co raczyłeś ująć w cudzysłów, jest moją własną opinią. Chodzi panie kolego o palenie ludzi żywcem. Przyjrzyj się jak wrzucają banderowcy koktajle Mołotowa do okien, podczas gdy drzwi płoną i nie ma żadnej drogi ucieczki.

Jak dzieci. Prosty komentarz, a tłumaczyć trzeba.
#1424653


Jinksie Szanowny, dlatego ująłem to w cudzysłow, żeby było wiadomo, że to Twoja opinia. W cytowanym materiale filmowym  nie ma mowy o banderowcach, co więcej trudno doszukać się tam opinii, że winni śmierciprorosyjskich terrosystów są zwolennicy jedności Ukrainy. Nikt nie palił ludzi żywcem. Koktajle Mołotowa były rzucane nie tylko do okien, ale i z okien, a nawet dachów, a droga ucieczki była, na dach budynku, tam zatrzymano następnego dnia prorosyjskich terrorystów, czemu nie ratowali swoich ?
#1424654


Zero szans na rzeczowość.
Dla mnie film jest prosty w odbiorze i zupełnie mnie nie interesuje, co widzi na nim Odtruwacz, jak również nie interesują mnie wizje Odtruwacza dotyczące dnia kolejnego, a których film nie przedstawia.
Ja widzę to co widać, a Ty to, co chcesz widzieć, dorabiając kolejne odcinki.
Nie widzę najmniejszego sensu dyskusji.

PS Z tym cudzysłowem, to raczysz chyba żartować.
Pytasz o minuty, sekundy, a potem obracasz kota ogonem.
Dzieci!

#1424656


no ale Jinks, co Ty widzisz na tym filmie ? To Ty odwracasz kota ogonem
#1424657


Moja odpowiedz jest prosta swoi swojemu minusow nie daja.
Janks a widziales ze ci co wrzucali butelki z benzyna to byli ci sami od Putasa co wysadzili budynki mieszkalne zrosjanami zeby miec pretekst?
A zreszta jesli by nawet ukraincy podpalili terrorystow i zdrajcow to normalna rzecz kiedy sie toczy wojna i czesc kraju zostala opanowana przez tych co siedzieli w podpalonym budynku.
W czasie wojny nie ma litosci ze zdrajcami i Vkolumna Putina ktory wytstrzelal ponad setke niewinnych ludzi.
#1424665
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika PP został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424692

Komentarz ukryty i zaszyfrowany
Komentarz użytkownika junak został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..
#1424728
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika maciej1965 został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424652
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Kuba Odtruwacz został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424655
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Muni został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424660
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Mała Mi został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424674
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Obywatel RON został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424675
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika PP został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424694
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika Obywatel RON został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424695
Komentarz niedostępny
Komentarz użytkownika PP został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
#1424693


Niestety nie dane mi było odczytać odpowiedzi do mnie.
Czekamy na Gawriona.

Swoją drogą, niezłe tempo z tym zakryciem komentarzy..

Pozdrawiam
MM
Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

8 komentarzy:

 1. Najciekawsze jest w tym to, że komentarze samego miszcza @gaWRiOna, który trzymał sztamy z ruską agenturą są na jego nowym Nie banowane.

  Cytuję:

  "Źle oceniony komentarz

  Komentarz użytkownika Gawrion nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.
  wyjaśnienie
  Obrazek użytkownika Gawrion
  Gawrion - 8 Maj, 2014 - 19:39

  większość zakopanych komentarzy miała faktycznie na poczatku dobre oceny. Poźniej pojawiły się same jedynki. Co zrobiłem to zresetowałem oceny tych komentarzy. Nie chciało mi się już banować IP z których ciurkiem szły same jedynki. Niektóre oceny padały z kolejnych adresów ip różniacych się tylko ostatnim numerem adresu podsieci. Jeśli sytuacja się powtórzy, to będę musiał troszkę dłużej posiedzieć. System można łatwo oszukać - człowieka, admina już się nie oszuka. Jeszcze raz powtórzę to co już mówiułem - system jest po to aby cała zgraja adminów, redaktorów nie musiała siedzieć w dziale naruszeń i debatować co zrobić z danym zgłoszeniem. System działa w zaufaniu w mądrość użytkownikiów i czytelników NP.
  Podoba mi się!
  5
  Nie podoba mi się!
  -15

  AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

  Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz"

  Gratuluję głupku!

  Wszak to ty dobrałeś sobie ruską agenturę na przyjaciół, a w tym i kandyjską generówknę płci różnych z KGB.

  OdpowiedzUsuń
 2. W końcu agentura ruska samego @gaWRiONa zabanowała i komentarze jego pozakrywała.

  OdpowiedzUsuń
 3. Obłudny cyniczny hipokryta jakim według mnie był i jest admin @gaWRiON raczył pisać komentarze adresowane do Blogera @Dixi, którego sam wcześniej zabanował na swoim urbanowym nowym NIE.
  Obłudnik jak ta lala - malowana cioto-lala, prawda?

  OdpowiedzUsuń
 4. Cytuję:

  "Wszyscy
  Obrazek użytkownika Gawrion
  Gawrion - 9 Maj, 2014 - 21:30

  Adresy IP które minusowały hurtowo wszystkie komentarze "poza kilkoma" zostały zbanowane. Jeśli ataki z innych IP się powtórzą (dla fachowców nie jest problemem wykorzystanie innej adresacji IP) kolejnymi fazami zabezpieczania serwisu będzie ograniczenie tymczasowe ocen komentarzy dla użytkowników oraz zabezpieczenie wysokich rang komentatorskich wysokimi progami ukrycia.

  Wpis przyklejam jako świadectwo zdarzeń ostatnich dni. Akcja rodzi reakcję. Prawda zawsze zwycięża!! :)
  Podoba mi się!
  1
  Nie podoba mi się!
  0

  AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

  Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz"

  Czekam na dalszy ciąg zabawy z ruską agenturą naiwnych i usłużnych idiotów z nowego NIE.

  OdpowiedzUsuń
 5. Takich bredni często się nie czyta, cytuję:

  "Janusz
  Obrazek użytkownika trybeus
  trybeus - 25 Maj, 2014 - 22:50

  ..trza jasno określić, że PIS, to fasada...jestem w PIS-ie...ale chyba w tym tygodniu złożę rezygnację...to nie ma sensu, to chyba jest jedna wielka rodzina która śmierdzi czosnkiem...pozdrawiam niepoprawnie"

  Komentarz #1425843

  http://niepoprawni.pl/blog/7787/do-dupy-i-na-drzewo

  Menda z WSI od Opary z NE i jego licznych kontynuacji w PiS, a to się ubawiłem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cytuję:

  "Dixi - 25 Maj, 2014 - 14:07

  ...jego poziom stale rośnie" (coś mi tu zapachniało PRL-em i demoludami, albo... Tuskiem:):):))
  Świadczy o tym większość powyższych komentarzy.
  Szczyt merytorycznej dyskusji i kultury!!!:):):)
  No.... ELITA!:):):):)
  W tym miejscu muszę szczególnie pozdrowić osobę, która otwartym tekstem nawowyłała (tu, na NP)do wyszukiwania adresów ludzi i mordowanie ich.
  Jakiś Tapicer?
  Mam skany i łatwo znajdę (choć mi sie nie chce)
  Gdyby ktoś był naprawdę złośliwy, zamknąłby portal "w trymiga", a za wzywanie do zabójstw zamknął "kulturalnego blogera na poziomie" albo za kratki, albo w pokoju o wyścielanych miękko ścianach.
  Rożnych góźb dopuszczali się też inni "wspaniali" blogerzy, "filary portalu" (made in... Putin), jak choćby facet o pseudonimie Jazgdymi, czy niesławny Satyr....
  Nie macie pojęcia o jakiejkolwiek dyskusji, trolle i agenci, a tępienie waś jest... nudne i pozbawione sensu, bo tacy "turyści łonowi" (jak mawiał, też były bloger NP, Obibok na Własny Koszt), mnożą się jak... "turyści łonowi".
  Nie rozumiem też, dodam na koniec, jak inni, niby to szanujący się, "powazni publicyści i pisarze", mogą wytrzymac w takim towarzystwie.
  PS
  Wyrazy współczucia, Gawrion!

  -------------------------
  "Dixi et salvavi animam meam"

  #1425749"

  Koniec cytatu za: http://niepoprawni.pl/blog/1/co-jest-z-niepoprawnymi-odpowiedz

  @Dixi doszedłem z Niepoprawnych 10.10.2013 roku, o czym publicznie poinformowałem na Niepoprawnych żegnając się publicznie.
  Żal, że tego nie zauważyłeś taj jak i inni najwidoczniej uważali że żartowałem.
  Zakończyłem definitywnie moją przygodę z NP, skasowałem moje pierwsze konto, na którym był tylko jeden wpis o średniowiecznej karze śmierci na Podlasiu i Polesiu o TU:

  http://niepoprawni.pl/blog/1837/zdrajcow-polski-nalezy-karc-wedlug-slow-ich-ideologa

  Wprzód przestałem zamieszczać własne wpisy, później także polecanki, a w końcu przestałe komentować w ogóle. Ostatni mój komentarz brzmiał tak:

  Cytuję:
  "@TŁ
  Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl
  obiboknawlasnyk... - 10 Październik, 2013 - 22:29

  "Turysta coś tam coś tam" to jest moje hasełko i tylko moje, natomiast hasło "flanelka" należy do śp. @Seawolfa, tak wiec nie ma potrzeba tych dwóch haseł szukać, bo szkoda czasu.

  A tak w ogóle to wyjeżdżam stąd by swoim prostactwem nie zakłócać owocnej dyskusji na Niepoprawnych.

  Pozdrawiam, a kontakt jakby co, to wiesz - przez Mysią.

  3Maj się.
  Obibok na własny koszt

  #384689

  Za: http://niepoprawni.pl/comment/384689#comment-384689

  Dziś jest już 7 miesięcy jak się pożegnałem z @TŁ.

  https://lh3.googleusercontent.com/-HaxVhBmDklU/U4OT0QFoZLI/AAAAAAAAX6M/omqkGUXBpjk/w655-h393-no/-+M%25C3%25B3j+ostatni+komentarz+na+niepoprawni.pl+10.10.2013+r.+godz.+22+minut+29+-+ponad+6+miesiecy+wstecz.jpg

  https://lh3.googleusercontent.com/-ZtGnL5IbQXQ/U4OT0YZ-57I/AAAAAAAAX6I/9x065w1m01w/w655-h393-no/-+M%25C3%25B3j+ostatni+komentarz+na+niepoprawni.pl+10.10.2013+r.+godz.+22+minut+29.jpg

  Więcej kwiatków jest tu:

  https://plus.google.com/u/0/photos/108910137865025242278/albums/5966300272986797137


  OdpowiedzUsuń
 7. @DIXI

  Moja droga się ostatecznie rozeszła z tzw. "niepoprawnymi" i to wszystkimi z jednym tylko wyjątkiem @Gościa z drogi (jak dotychczas, co może się też zmienić) z wielu przyczyn w tym także dzięki fałszywym śmiertelnym pomówieniom, którym nie potrafiłby już wybaczyć i nie wybaczę.
  Niestety masz w tym @Dixi także znaczący udział.

  DIXI, znaczy rzekłem.

  OdpowiedzUsuń
 8. @Ryszard Opara 00:04:49
  Szanowny Panie

  Obrażać bezpodstawnie (i podstawnie raczej też) nie wolno.
  Jestem na to uczulony i kiedyś stanąłem w Pana obronie swoim wpisem, zadając sobie trud prześledzenia Pańskiej międzynarodowej kariery.
  Więc proszę nie pisać, że nikt nie stanął w Pana obronie.
  Sam pan wielokrotnie powtaża, że prawda jest najważniejsza.
  I nie może tu być żadnej manipulacji.
  Pan Sakiewicz jest dla mnie postacią dwuznaczną i nie mam dla niego szacunku.
  Chciałbym, by Pan tak postępował, abym ja nie stracił szacunku do Pana.

  Z poważaniem
  nadużycie link skomentuj
  jazgdyni 05.01.2013 07:39:32

  http://szymowski.neon24.pl/post/84795,tajna-kasa-sakiewicza

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.