poniedziałek, 29 czerwca 2015

Tak mogą postępowac jedynie przestępcy, także internetowi złodzieje cudzej tożsamości i szkalujący innych

Oto załgani do cna cyniczni hipokryci i obłudnicy, którzy żądają respektowania regulaminu, którego sami ni w ząb nie przestrzegali i nie przestrzegają łącznie z ichnim panem i królem, który jak i oni nie posiada zdolności honorowych, bo dawno by łajdaków paszkwilantów i złodzieja cudzej tożsamości by pogonił kołem.
Król jest nagi i tak samo obłudny jak ci łajdacy, którzy na gadaczce nowego NIE @gaWRiONa żądają by ich nie obrażano, za to oni mogą zawsze i pod każdą szerokością i długością geograficzną.
Jestem za tym by @gaWRiON, który rzekomo ma jakąś misję i chce rzekomo restytucji polskości i państwa polskiego w końcu zastosował z pełną surowością regulaminu nowego NIE, a także na podstawia obowiązującego prawa karnego i cywilnego w III RP wyciągnął sankcje dyscyplinarne i przestał tolerować przestępców, złodziei cudzej tożsamości internetowej - nicka, będącego pod taką samą ochroną prawną jak imię i nazwisko, pseudonim oraz inne dobra osobiste każdego człowieka i osób prawnych.
Na czerwono zaznaczyłem najciekawsze fragmenty oraz niedorzeczności jak i dowód na niedotrzymywania danego publicznie słowa w przedmiocie bojkotu, bo jest to dowód niekonsekwencji i psychicznego uzależnienie od uczestniczenia maglu.

Jozio z Londynu: > Maruś - pamietaj że jest cos takiego jak zwykła ludzka solidarność , zwłaszcza gdy dotyczy to Niepoprawnych,a zwłaszcza to jak jesteśmy traktowani. Zarówno ja jak i wielu innych Niepoprawnych też sie na ten czas banujemy. Niektórzy zacierają z tego powodu ręce, bo cel jaki sobie postawili odniósł sukces i tak to będzie dalej trwało. Nie mniej jednak 3maj sie

Ula Ujejska: Marku jestem z Tobą! Aczkolwiek brutalnie i nieparlamentarnie, powiedziałeś jednak to, co myśli tutaj większość o tych trolach :)

contessa: Uprzedzam lojalnie Wszystkich Użytkowników NP.PL - od dziś zaczynam pałować komentarze, które są repliką na komentarz trolla lub zawierają komentarz pod adresem trolli!!! Bez wyjątków na mą osobistą sympatię dla X lub Y. Z trollami się NIE DYSKUTUJE, o trollach się nie pisze, trolli się traktuje jak śmierdzące powietrze. Administracja zamiast reagować na donosy trolli na użytkowników NP.PL niech się zajmie zachowaniem trolli, na których żaden szanujący się użytkownik donosu nie napisze bo to jest śmieszne i urągające jego inteligencji! Apeluję do Administracji o oczyszczenie Niepoprawni.pl z trolli, trzymanie ich na Portalu nie jest żadnym "pluralizmem" ani szanowaniem wolności słowa ! Jest karmieniem trolli przez władze portalu

Gawrion: Contesso. Po pierwsze - dobra decyzja. Ja zawsze minusuję pyskówki oraz odpowiedzi na nie, niezależnie kto w nich uczestniczy. Trole - o wiele łatwiej byłoby identyfikować i karać troli, gdyby ich komentarze nie były ripostowane, ale tylko ocenione. Dyskusje z różnymi użytkownikami mogą świadczyć o tym, że społeczność traktuje takie osoby nie jako troli, a jako dyskutantów o odmiennych poglądach. Jeszcze jedno - ja nie czytam wszystkich dyskusji.

jazgdyni: Kurcze, na dwa dni wyjechałem, a już trolle pod skrzydłem Gawriona zaczynają swe półgłówkowate kretynizmy na niepoprawnych. O co Gawrionowi chodzi, że nie chce się ich pozbyć. Pozostanę chyba na niezależnych, bo tam tego gnoju nie wpuszczają, choć wyją pod bramą, jak potępieni.

Mind Service: Nie życzę sobie, żeby byle kto mnie obrażał. Zrozumiano? Oczekuję od Administracji że wreszcie zacznie egzekwować naruszenia netykiety i wymierzac sprawiedliwe kary równe dla wszystkich. Nie regulaminu wg własnego widzimisię, bo to jest kpina ze sprawiedliwości. Oczekuję od Administracji, że zacznie reagować na ataki, kłamstwa i manipulacje ruskich płatnych trolli, jeżeli już ich wpuszcza. Dobrze było by poinformować też wszystkich jaki jest tego cel. Bo w obecnym kształcie merytoryczna dyskusja jest właściwie niemożliwa, a odpowiedzi na zaczepki i prostowanie kłamstw nie jest istotą blogowania.

contessa: Gawrionie - również nie czytam wszystkich dyskusji ale mimo tego trolle wcale nie są takie trudne do rozszyfrowania. Dziwię się i mam za złe, że Administracja na reakcję użytkowników NP.PL na chamskie zachowanie i personalne ataki trolli reaguje błyskawicznie karaniem protestujących, natomiast trolli traktuje z taryfą ulgową! Np.troll całkiem bezkarnie może wyzywać użytkowników NP.PL od karaluchów, zniekształcać nicki, pluć insynuacjami pod adresem użytkowników. Gawrionie - Niepoprawni są cierpliwi ale nie należy tej cierpliwości nadużywać tolerancją dla trolli.


Bibrus: "Kij zawsze ma dwa końce". I to jest najlepsza odpowiedź na te jałowe dyskusje.

jazgdyni: Jak się już ma kij w garści, to zawsze można chama rąbnąć jednym, albo drugim końcem
Bibrus: W sztukach walki, mam odpowiedni pas i wystarczającą ilość danów, taki kij nazywa się "BO".
Jozio z Londynu: >W imieni własnym i Marusia dziekuje wszystkim za solidarność i przyłączenie sie do mojego apelu

jazgdyni: Mój pies ma aż trzy czarne pasy, a danów chyba ze dwadzieścia. Jest mistrzem wushu. Tylko nie szczeka.

Bibrus: No patrz, a mój sąsiad miał psa zwanego "jazgot". Pies zdechł. Powód nieznany.

andruch2001: Przyłączam się solidarnie do apelu Józia z L.

Gawrion: Obowiązuje regulamin, standard obsługi naruszeń:  
http://niepoprawni.pl/przewodnik/zasady
Mam wrażenie, że większość nie wie co tam jest napisane. Brak znajomości zasad szkodzi.


Mind Service: Gawrionie, nie ośmieszaj się. Jak zacznie tutaj obowiązywać Netykieta i sprawiedliwość, a nie Twój "regulamin" i widzimisię to dopiero będzie szansa na normalność.
jazgdyni: Regulamin wtedy ma sens, gdy jego celem nadrzędnym jest sprawiedliwość. Ale nie martw się Gawrion, cesarscy w końcu Rasputina utopili sami. Bez cara.
Zdecydowany amator: Gawrion jest Adminem tego Portalu !On tutaj zarzadza i ustala warunki.My tutaj piszacy musimy to szanowac, jak rowniez szanowac sie wzajemnie.Czasami jednak pod wplywem wielkich emocji wystepuja nieporozumienia.Wlasnie wypracowalismy mechanizm, by takowe na przyszlosc wykluczac i nie szkodzic dobru wspolnemu, jakim niewatpliwie jest ten Portal.

jazgdyni: To jest zgoda na trwanie w bylejakości. Pan rozkazał nam doskonalić się amigo.

miarka: Walcząc z seryjnym pałowaniem i ja nie raz podnosiłem ten argument sprawiedliwości. Obawiam się jazgdyni, że ją rozumiesz na styl babci Pawlakowej z “Samych Swoich”, a więc w oderwaniu od racji merytorycznych, a ku wymuszaniu posłuchu dla swoich uprzedzeń – nie tylko nieracjonalnych, ale i ideologicznych. Zrobiło się na forum od dobrego pół roku wielkie harcownictwo ideologiczne, niezwykle destrukcyjne. Nie zawsze daje się od niego utrzymać na dystans. Mała grupka usiłuje terroryzować resztę narzucając swoją “jedynie słuszną narrację” pozamerytoryczną. Miejmy nadzieję, że Administracja znajdzie skuteczny sposób na spacyfikowanie tego megatrollingu.

jazgdyni: Dla mnie selekcja i wyrażanie opinii jest proste i sprawiedliwe - po prostu ciebie nie czytam. A ty ciągle trollujesz na potęgę. Bo uważasz, że masz coś do powiedzenia. Mylisz się niestety.

miarka: Przecież to chore co piszesz. Kierujesz się uprzedzeniem, a nazywasz to sprawiedliwością. Jakże więc chcesz spełnić jej podstawowy wymóg "oddawania każdemu, co mu się należy"? Uważanie, że piszący nie ma racji, kiedy uważa, że ma coś do powiedzenia to logiczne kuriozum w sytuacji kiedy go się nie czyta. To jakaś cenzura uprzedzająca. Bez argumentów merytorycznych to bezsens. To samo dotyczy nazwanie tego trollowaniem.

Zdecydowany amator: Panie i Panowie od tego jest to forum, by tutaj dyskutowac, czasami nawet ostro. Jednak zasada powinno byc wzajemne poszanowanie.Nalezy rozpoznac, kto w prostej linii szkodzi.Granica jest cienka, ale chyba jestesmy na tyle dorosli,by ja widziec i zaniechac niepotrzebnych atakow.Widocznym sa pewne grupy,pozornie wzajemnie sie wykluczajace, wiec albo chca komunikowac, albo nie. Trzeba sie zdecydowac!a nie czynic zbedny rozgardiasz.

Bibrus: Masz rację. Filozofia "JzG" polega na casusie: -gdy Kali zabić słonia to dobrze ale inaczej już nie koniecznie.

Zdecydowany amator: Bibrus ! ja Cie szanuje, tak samo jak Janusza tj.@jazgdyni, przepraszam Cie, lecz nie oczekuje pod moim wpisem podobnych komentarzy!To sa znowu wzajemne kontrowersje podpiete pod moj apel o konsolidacje, a nie wasnie !Prosze wiec wzajemne animozje regulowac poprzez PW, a nie na ogolnym forum !!!skonczmy z prywata, pomyslmy o dobru wspolnym!wiec jezeli mam racje, to nie ma zadnego,tak- ALE...porozumienie, a nie klotnie !

Zdecydowany amator: re:zgoda na trwanie w bylejakosci-nie Januszu @jazgdyni,to jest respektowanie Admina i jego zasad!nie spotkalem sie z sytuacja, w ktorej wielu kierowcow kieruje tym samy pojazdem w tej samej chwili,a szczegolnie,gdy zaczynaja sie klotnie...maga natomiast zaistniec propozycje, ktore wszyscy po ich zaakceptowaniu wprowadzaja w zycie.

jazgdyni: Masz rację, że należy szanować człowieka. Tzn. zaopiekować się nim, pomóc, nie dać zginąć. Ale... żeby być partnerem do dyskusji, to trzeba sobie na szacunek zasłużyć. Krętacz, lawirant, konformista, czy zwykły głupiec szacunku interlokutorów nigdy nie zdobędzie. Smutna prawda.
Bibrus: No, widzisz "Amatorze" jak wygląda merytoryczna odpowiedź. "JzG" dał niezłą wykładnię. Moja propozycja jest znacznie prostsza. Powrót "Klubu Anty-pałkarskiego". Powstrzymanie się od trolowania komentarzami.

jazgdyni: Osoba ostatecznie skompromitowana nie ma prawa upominać się o łaskę odpowiedzi. przyjmijmy ZA żelazną zasadę, że z trollami się nie gada.

Zdecydowany amator: moja"pisanina" na gadaczce miala posluzyc jako platforma porozumienia,ja ani nauczycielem, ani wychowawca nie jestem, a ponadto nie mam ochoty na pouczanie, czy w koncu taka rola w zadnym razie mi tutaj nie przysluguje.Jezeli szanowne towarzystwo nadal ma ochote na klotnie i wzajemne wojenki, no coz?c`est la vie! To obrazuje stan w Rzeczpospolitej...
Verita: O!Powstaje nowa solidarność ...tylko przez małe s tym razem,z tym zabanowanym za chamstwo.Może jeszcze z Gawriona będą ludzie.Pozdrawiam

Zdecydowany amator: Verita re:Moze jeszcze z Gawriona beda ludzie. Czy Pani jest swiadomym, co Pani wypisuje i o kim ??? obrazac gospodarza w jego wlasnym domu, to jest nielada wyczyn...to nie sa juz zadne zarty Pani Verito !!! Pani przekracza wszystkie mozliwe granice!

Verita: Oj zdecydowany, nie przesadzasz? Mamy inne poczucie wrażliwości? Przecież to był sympatyczny pół-żart i pochwała konsekwentnej reakcji na chamstwo.Czy ty w obcym domu zawsze na kolanach? To byłby już nie konformizm a służalczość.


miarka: jazgdyni: "przyjmijmy ZA żelazną zasadę, że z trollami się nie gada". To bardzo dobra zasada, ale pod warunkiem, że to rzeczywiście troll. Twoja konstatacja, iż Bibrus jest "Osobą ostatecznie skompromitowaną" to tylko subiektywny pogląd, a dokładniej to uprzedzenie ideologiczne. Na pewno nie urąga logice, ani kulturze, nie działa antypolsko, ani niemoralnie. Że to, co pisze jest dyskusujne, to trzeba właśnie dyskutować - jeżeli się myli, to mu rację merytoryczną pokazywać, a nie urządzać tu dyskryminację za poglądy.

dobrykierowca: Matka Kurka o antysystemowcu Kukizie: http://kontrowersje.net/zacznijcie_si_mia_z_antysystemowego_kukiza_bo_za_chwil_b_dziecie_p_aka

dobrykierowca: Można tu pisać?

Bibrus: Bibrus nie oczekuje łaski dyskusji z kimkolwiek, kto porusza się w świecie własnych, indoktrynalnych fantazji, zakropionych dużą dawką szowinizmu-wobec odmiennie myślących. Bibrus jest zawsze gotowy na spór w granicach merytoryki i poszanowania zdań odmiennych. Bibrus pozostanie lustrzanym odbiciem każdego, kto próbował lub próbuje, wyjść poza ramy rzeczowej wymiany poglądów. Bibrus nie pozwoli się obrażać i pomawiać.

Tu jest to pejsato-banderowskie źródło: KLIK!

Na samym poczatku mysłałem że @zdecydowany amator ma jaja i nie jest ciotą i cichodajka, która bedzie dążyła za wszelką cenę przyłaczenia się do klubu internetowych spadów łajdaczych.
Niestety pomyliłem się, bo to jest taki sam klubowicz ja pozostałe spady internetowych łajdaków,
 Bardzo zawiodłem się na @andriuch2001, który tez okazała się zwyczajną ciotą i turystką łonową, która tak jak każda wrona wróciła na wrogą grzędę by grzebać i pławić się w pejsato-bandorowskim odchodach.
Jak się czyta ujadanie łajdaków niezorientowany czytelnik mógłby pomyśleć że to są same święte aniołki. Tymczasem są to jedne n z najgorszych kreatur jakie są w Internecie podszywające się pod prawych i uczciwych Polaków i patriotów.
Ta przestępcza szajka na nowym NIE @gaWRiONa i gang wzajemnej adoracji niczym się nie różni od szajki i mafii reżimu III RP.

Ciekaw jestem czy sam @gaWRiON zna treść regulaminu, bo ja w to bardzo wątpię i mógłbym udowodnić, że sam go nie zn.

DLATEGO ŁAJDACY I PRZESTĘPCY MAJĄ SIĘ BARDZO DOBRZE I CZUJĄ BEZKARNIE.

Obstawię nawet, że sam @gaWRiON uczestniczy w popełnianych przestępstwa choćby tylko w charakterze pomocnika i podżegacza przy popełniania przestępstw z wykorzystaniem środków do masowej komunikacji.

Obibok na własny kosztJozio z Londynu> Maruś - pamietaj że jest cos takiego jak zwykła ludzka solidarność , zwłaszcza gdy dotyczy to Niepoprawnych,a zwłaszcza to jak jesteśmy traktowani. Zarówno ja jak i wielu innych Niepoprawnych też sie na ten czas banujemy. Niektórzy zacierają z tego powodu ręce, bo cel jaki sobie postawili odniósł sukces i tak to będzie dalej trwało. Nie mniej jednak 3maj sie

Źródło: http://niepoprawni.pl/

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.
Jozio z Londynu> Maruś - pamietaj że jest cos takiego jak zwykła ludzka solidarność , zwłaszcza gdy dotyczy to Niepoprawnych,a zwłaszcza to jak jesteśmy traktowani. Zarówno ja jak i wielu innych Niepoprawnych też sie na ten czas banujemy. Niektórzy zacierają z tego powodu ręce, bo cel jaki sobie postawili odniósł sukces i tak to będzie dalej trwało. Nie mniej jednak 3maj sie

Źródło: http://niepoprawni.pl/

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.