wtorek, 2 czerwca 2015

Czy Polskę i Polaków stać jeszcze na obronę swojego honoru, zapadnię i kawałek sznura dla zdrajców?

Napisze bardzo krótko.

Czy Polskę i Polaków stać jest na obronę polskiego mienia i suwerenności?

Czy Polacy są jeszcze zdolni do wymierzenia kar zdrajcom i sprzedawczykom?

Zaczynam w to coraz bardziej i bardziej wątpić.

Niech sztandarowym przykładem będzie umyślne, celowe i wrogie niszczenie Spółki państwowej jaką jest Poczyta Polska S.A., którą niszczą jej zaprzedani za mamonę pseudo właściciele w randze premierów, wicepremierów, ministrów, wiceministrów, sekretarzy stanu, dyrektorów departamentów, posłowie i senatorowie....na sprzątaczkach w rządowych i około rządowych agendach kończąc.

Jaki trzeba być skretyniałym debilnym właścicielem by celowo niszczyć swoją Firmę czy to państwową czy prywatną odstępując wrogiej konkurenci swój kawałek rynku usług pocztowych?

Nie to nie są ani kretyni ani debile, to są zdrajcy, którzy winni zawisnąć jako zdrajcy, sprzedajni i skorumpowani łapówkarze na szubienicach w rynkach polskich miast po krótkich publicznych procesach przed Wojennymi Trybunałami Narodowymi.
Tak przed Wojennym Trybunałami Wojennymi bo Polska jest w stanie wojny po napadzie na Nią przez wrogów zewnętrznych i wewnętrzną zdradziecką V kolumnę.

Dla zdrajców i sprzedawczyków winna być wymierzana jedna kara, kara hańby na sznurze wisielca.

Ponadto winna być wraz z wyrokiem o zapadni i sznurze winna być dokonywana obligatoryjnie nacjonalizacja wszelkich zgromadzonych dóbr delikwenta kata, które zostały skradzione Polsce i Polakom przez okupantów, zdrajców i sprzedawczykom wraz z ich rodzinami, które przecież świadome przestępstw na szkodę Polski i Polaków czerpały osobiste korzyści i miały pożytki z zagrabionych dóbr narodowych.

Dzisiejsi okupanci, zdrajcy i sprzedawczyki tak winni skończyć jak te obozowe kanalie z KL Stutthof na wzgórzu gdańskiej Pohulanki.


Nadal jestem gotów do wypełnienia mojej deklaracji publicznej, tak jak kiedyś napisałem onegdaj na blogu Kataryny w mojej deklaracji służenia i pomocy  Polsce pro publico bono przy trwałej i skutecznej eliminacji okupantów, zdrajców i sprzedawczyków.
Ponadto nadal uważam, że w Polsce należy pilnie wybudować 1000 więzień z tysiącem cel dla dożywotnich i wieloletnich ich pensjonariuszy, lecz na ich i tylko ich własny koszt, bo tylko w taki sposób mogliby się uchronić przez bardzo ciasnym i zaciskającym się krawatem - stryczkiem jak te zbrodniarki niemieckich obozów zagłady.
Tak powinna skończyć wcześniejsza (PRL) jak i obecna zdradziecka i zaprzedana elita III RP.

Obibok na własny koszt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.