środa, 7 stycznia 2015

Na nowym NIE (niepoprawnych) szaleje czarne ptaszysko

W ostatnim czasie na byłych niepopranych, bo na nowym NIE (tym razem @gaWRiONa, a nie Urbana) w ogóle nie uczestniczyłem i nie uczestniczę, jest coraz więcej automatyki i robotyzacji, która w przeciwieństwie do oka ludzkiego najwidoczniej nie odróżnia horyzontalnej różnicy w zamieszonych tam przeze mnie moich fotografiach m.in. z konferencji w Sali BHP, która odbyła się w dniu 8 września 2012 roku.
Ba, nawet rangi tracę na nowym NIE oraz punkty, na które polują jego oszołomy czerwonych beneficjentów z czasów PRL I i PRL II, pomimo tego, że w ogóle od dnia 10.10.2013 roku nie logowałem się na tej upadłej i szmatławej stronie internetowej.

Uważam, ze każdy kto tam się loguje, udziela i bywa to zaprzaniec, zdrajca, turysta łonowy i jemioła.

Tak wygląda robotyka i automatyka czarnego ptaszysko z nowego NIE:

Dlatego, ze stwierdziłem w moim wpisie na byłych niepoprawni.pl poodwracane fotografie z tej konferencji  postanowiłem ponownie je upublicznić we właściwej formie.

https://lh5.googleusercontent.com/-5BDTnaiUTPg/VCNNonJxQtI/AAAAAAAAEq8/2fXtvQ-LvUw/w262-h393-no/DSC00547.JPG

Przepraszam Panią Joanne Lichocką za wyczyny czarnego ptaszyska z nowego NIE.


 https://lh5.googleusercontent.com/-5KS4ECPFbvs/VCNNovaJ6_I/AAAAAAAAEq8/Ta3_8A4DXWw/w262-h393-no/DSC00548.JPG

 Przepraszam Pana Jacka Sasina i Mojego Kolegę z Gdańska za wyczyny nawiedzonego czarnego ptaka z nowego NIE.

Proszę zwrócić uwagę, że wyżej zamieszczone w moich albumach fotografie posiadają poprawną formę w przeciwieństwie do tych, które wiszą dziś na nowym NIE czarnego ptaka.

Do celów dowodowych zamieszczam dwa link do albumów z fotografiami w galerii Google z tej konferencji oraz polecam moje klipy filmowe na moich kanałach YT z tej samej konferencji. 
Cała galeria użytkownika Nie Bolek vel. @Obibok na własny koszt dostępna jest natomiast pod linkiem:


Dodaję kilka nowych fotografii na których jest widoczny kandydat PiS w przyszłych wyborach prezydenckich, który choć jest mi znany osobiście, to jednak nie był i nie będzie moim kandydatem, na którego byłbym skłonny zagłosować.
Tak więc mój wybór będzie potwierdzony moją, a i Mojej Rodziny, absencją, bo nie mam zamiaru brać udziału w ustawce chłopców z Magdalenki i od okrągłego kanciastego stoły, który oni pielęgnują i czczą.

Żeby nie było, że jestem bronkowcem.
Niektóre z fotografii były wykonane przy zaciemnieniu z ręki, stąd taka a nie inna ich jakość.
Kieszonkowy aparat fotograficzny i takie fotki.

Za to Krzysztof Wyszkowski jak zwykle uśmiechnięty choć bardzo poważny.


Fotografie: Obibok na własny koszt

Jeden z kanałów YT Obiboka na własny koszt: KLIK!  Mieszko 2 Gdańsk


6 komentarzy:

 1. Tylko idiota będzie głosował na idiotę, a przy tym kandydata PiS na rezydĘta PRL Bis.

  Cytuję:

  ""Panie Prezydencie, górnicy i ich rodziny potrzebują pańskiego wsparcia. Potrzebują Pańskiej jasnej i jednoznacznej deklaracji w obronie polskiego górnictwa, w obronie tysięcy miejsc pracy. Pańskiego, Panie Prezydencie, wsparcia potrzebuje także odrzucana dziś przez rząd idea dialogu społecznego. Sposób potraktowania sprawy górnictwa jest tego odrzucenia znakomitym i wyjątkowo drastycznym przykładem - napisał do prezydenta Komorowskiego europoseł Andrzej Duda, kandydat PiS na prezydenta.

  Poniżej treść listu Andrzej Dudy:"

  http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2015/63257869651421321969.jpg

  http://niezalezna.pl/63257-list-andrzeja-dudy-ws-gornikow-do-prezydenta-komorowskiego

  Do idiotów i wyborców mnie proszę nie zaliczać.

  Obibok na własny koszt

  OdpowiedzUsuń
 2. W końcu czarne ptaszysko kazało kogucikowi w kuper ptaszyska cmoknąć, a i fotkę nawet stosowną tego kupra podetknął pod dziobek kogutka jego ulubionemu kogucikowi z kurnika.
  http://niepoprawni.pl/blog/gawrion/bez-patosu

  A tu jeszcze ładna ilustracyjka:

  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/9c/Avian_cloaca.jpg

  W ten kuper ma cmoknąć @trybeus, bo właśnie otrzymał od @gaWRiONa należną sobie zapłatę.

  Tak trzymać towarzysze, bo grabarze się niecierpliwią pogrzebać was wszystkich w zbiorowym dole wedle waszej korzennej tradycji.

  Ba, @Rebeliantka, która z wielkim animuszem i werwą rwała szaty i opluwała wszystkich nieprawomyślnych w czasie rozłamu na byłych niepoprawni.pl dziś jest rozczarowana swoim dziełem wystrojonym z dzisiejszymi jej wrogami nowego Nie czarnego ptaszyska pisząc ostatnią? - wątpię i to bardzo - notkę na stronie NIE:

  http://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/rozczarowanie

  Coraz ciekawiej się dzieje w gnieździe czarnego ptaszyska, który kocha najbardziej siebie i tylko siebie i swój model demokracji i wolnego słowa, który ponownie miał powód do czytania prywatnej Poczty Wewnętrznej na nowym NIE, tak jak to uczynił w miesiącach rozłamu i rozwodu na koniec 2013 roku z byłymi kolegami z NP.
  Żenujący spektakl men komuszych trwa tam w najlepsze, a przewodzi syn trepiego felczera z wojskowej komisji poborowej przy WKU LWP w Gdyni i tytana prac przy budowie i umacnianiu Polski Ludowej, które w ramach spadku i kontynuacji komuszego dzieła podtrzymuje dzielnie jego synalek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zrobiłem kilka dowodów z wizytami @Rebeliantki na nowym NIE, z którym najwyraźniej nie jest w stanie się na dobre i na serio rozstać, bo jest już od ucznia Urbana i jego kołchozu uzależnione na amen.

  Obstawiam, ze wkrótce tam się pojawi jakby nigdy nic.

  OdpowiedzUsuń
 4. A tak na marginesie, to jałowe jest tam to całe towarzystwo dwóch wzajemnych adoracji, pośród którym są już bardzo chorzy, bo uzależnienie ludzie, którzy swojej choroby na ich nieszczęście nie dostrzegają.
  Założyli klub swój pod czerwonym nEonem, a mimo to nie potrafią się powstrzymać od brodzenia w rynsztoku z gnojówką pod nazwą NIE towarzysza gaWRiONa i jego turystów łonowych.
  ;-))

  OdpowiedzUsuń
 5. @Ryszard Opara 00:04:49
  Szanowny Panie

  Obrażać bezpodstawnie (i podstawnie raczej też) nie wolno.
  Jestem na to uczulony i kiedyś stanąłem w Pana obronie swoim wpisem, zadając sobie trud prześledzenia Pańskiej międzynarodowej kariery.
  Więc proszę nie pisać, że nikt nie stanął w Pana obronie.
  Sam pan wielokrotnie powtaża, że prawda jest najważniejsza.
  I nie może tu być żadnej manipulacji.
  Pan Sakiewicz jest dla mnie postacią dwuznaczną i nie mam dla niego szacunku.
  Chciałbym, by Pan tak postępował, abym ja nie stracił szacunku do Pana.

  Z poważaniem
  nadużycie link skomentuj
  jazgdyni 05.01.2013 07:39:32

  http://szymowski.neon24.pl/post/84795,tajna-kasa-sakiewicza

  OdpowiedzUsuń
 6. Bloger i komentator oraz wieloletni kolega @jazgdyni vel. Janusza Kamińskiego dziś o tym gdyńskim kłamcy, łajdaku, mitomanie od martyrologii rodzinnej (syn tytana pracy na rzecz PRL i LWP, dekownika i budowniczego PRL), chamie, człowieku bez zdolności honorowych, złodzieju mojej tożsamości internetowej napisał że nadto to był też czerwoną świnią, bo był w PZPR.

  Cytuję za @lju:


  lju: MS, fajnie że jesteś - a ty co sądzisz o zakazaniu uczczenia pamięci o Rotmistrzu Pileckim przez ukraińskie władze? Mam nadzieje, że napiszesz coś własnego w tej kwestii, bo oskarżano cię dość często o plagiat... Napisz mi gdzie widzisz sowietów, masz na myśli Jazgota, który powtarza brednie Senyszyn? Był w PZPR, to w sumie wyjaśnia "jego" poglądy.

  Źródło: http://niepoprawni.pl/shoutbox

  ©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

  Ta czerwona świnie jest kolegą klubowym Lecha Zborowskiego, bo do klubu łajdaczych spadów dołączył składając publiczną deklaracje na Nasze Blogi, a ponadto zdradzając i denuncjując mnie tej gdyńskiej kanalii, co każdy może przeczytać w opublikowanej radosnej twórczości konfidenta z Gdyni, który zadenuncjował publicznie konfidenta z Bostonu.

  Dowód na to, że Lech Zborowski w maili mnie zdradziła i na mnie zakablował nie pytany do czerwonej świni z Gdyni:

  http://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/obibok-na-wlasny-koszt-koledzy-sie-go-bali

  http://obiboknawlasnykosz.blogspot.com/

  Lech Zborowski poza tym jest kłamcą, manipulantem, dezinformatorem, paszkwilantem, człowiekiem bez zdolności honorowych, którzy poważył się swoje łgarstwa i paszkwile podeprzeć trumną Mojej zmarłej śp. mamy z która raczyła sobie tańczyć na Nasze Blogi i mnie Jej trumną okładać dla uwiarygodnienia swojego załganego paszkwilu nie godnego istoty ludzkiej.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.