wtorek, 30 grudnia 2014

A wal się cieciu z nowego NIE! Won, Judaszu pejsaty ze szparką w poprzek!


Szanowni Państwo,

Proszę zobaczyć, co ten nawiedzony robotyzacja i automatyzacją @gaWRiON wraz ze swoją czeredą idiotów przesłał mi elektroniczną pocztą.

Cytuję treść maila w całości:

Bardzo nam przykro. Straciłeś rangę..
Od: admin@niepoprawni.pl   (więcej) dnia: 8 grudnia 2014 17:34

Bardzo nam przykro :(

Straciłeś swoją dotychczasową rangę.
Utraciłeś dostęp do niektórych funkcji serwisu.
Twoje oceny będą się mniej liczyć.
Twój głos będzie łatwiej zignorować.
Utracona ranga: Komentator 5
Wymagana liczba punktów: 4000.
Aby odzyskać rangę musisz zdobyć więcej punktów - poprzez większe zaangażowanie oraz dobre oceny innych użytkowników.
Szczegóły na temat zdobywania/utraty rang w przewodniku:

http://niepoprawni.pl/przewodnik/zasady-punktacji

Pozdrawiamy!
Administracja niepoprawni.pl

Gdy odchodziłem miałem najwyższe rangi i jedną z najwyżej zajmowanych pozycji, jeśli idzie o ówczesną punktację.
I choć od 10.10.2013 roku tam nie bywam, to jednak jego pałkarze by zdobyć punkty pałowali mnie cofając się o kilka lat wstecz.

To był ten mój ostatni komentarz na byłych niepoprawnych:
Zastanawiam się czy w ogóle nie wejść i nie usunąć ręcznie wszystko, co się da, a więc nie tylko wpisy, polecanki, fotografie, filmy, grafikę jak i moje komentarze, które nie zostały zablokowane przez inne później podczepione pod moje, bo jak tak dalej pójdzie to nic nie będę mógł zrobić, a być może nawet zalogować się na moje tamtejsze konto.
Mam dowody też i na to, że @gaWRiON wraz ze swoimi przydupasami (także, z tymi, z którymi jak np. nieLotną już się po chwili fascynacji, rozstał) wchodził na moją pocztę wewnętrzną, bo informacje tam zawarte wypłynęły u kilku tamtejszych turystów łonowych jak i na Nasze Pejsy w ich komentarzach.
Napisałem tam o wielu bardzo słabo lub w ogóle nieznanych sprawach i trochę będzie mi żal to wszystko usuwać, lecz idiota posunął się i posuwa do granic absurdu, co wywołuje we mnie odrazę, wstręt i pogardę dla tego nawiedzonego wyznawcy automatów i robotów @gaWRiONa.
Miałem zamiar już się na nowym NIE w ogóle nie logować, a i zostawiłem tam swój "dorobek" za namową Tomasza Ł. vel. @tł, który mnie przekonał abym nic nie kasowała, tak też i uczyniłem. Drugie tamtejsze konto nie miało tyle szczęści, o którym oczywiście wiedziała administracja NP jak i sam @gaWRiON, który wyraził osobiście zgodę bym pisał na dwóch kontach w miarę moich potrzeb.

Gdyby ta radosna twórczość była na S24, to bym po prostu skopiował całą zawartość i przeniósł ją na mój, blog, a następnie z S24 całość bym usunął, tak by pałkarze stracili także swój dorobek spod moich wpisów, komentarzy, fotek, filmów, grafik, polecnek, które zostały zwinięte niczym jakbym pisał u Janke na S24, tak, więc nie widzę sensu by tam cokolwiek ostało z mojej radosnej i paroletniej twórczości.
Tym bardziej jak czytam tam liczne łgarstwa kilku mend, które zmyślają historyjki na poczekaniu, które mają się ni jak do ich wcześniejszych relacji.
Niestety by skopiować cała zawartość z NP musiałbym wszystko ręcznie kopiować na dysk i publikować po korekcie na którymś z moich blogów, tak by to gdzieś jednak wisiało w sieci, bo może komuś te informacje kiedyś się przydadzą.
Coraz bardziej i to z dnia na dzień się zawodzę na rzekomo "naszą" blogosferę, która skrywa nie gorzej mętną i cuchnącą  szumowinę od głównego okupacyjno-terrorystycznego mętnego nurtu, który swoimi mackami oplótł Nas i zaciska swoje macki na Naszych gardłach, którym bezwiednie lub celowo służą takie gnidy jak @gaWRiON, jego trolle, jego turystki łonowe oraz ich gnidy płci wszelakiej.
To coś mi mówi, że muszę zrobić z tym w końcu porządek tzn. usunąć wszystko, co się da z nowego NIE, a jednocześnie nie chcę by ktoś czynił mi zarzuty, że nie dotrzymałem słowa, i że wróciłem do tego bajora pełnego gnoju, gnojówki i uryny.
Szkoda, bo jeśli pousuwam moje tamtejsze wpisy, z których były publikowane i wykorzystywane moje fotografie na innych portalach, to znikną one również na tych innych portalach, a nie tylko na nowym NIE @gaWRiONa, uczniu towarzysza rzecznika Urbana.
Tak źle i tak nie jest dobrze, a tymczasem skalpel jest coraz ostrzejszy, bo wciąż go ostrzę i ostrze bym mógł w końcu za jednym cięciem przeciąć ten coraz bardziej nabrzmiały wrzód, który rośnie od połowy 2013 roku.
I teraz z innej beczki związanej z rozłamem byłych niepoprawni.pl.
Jest to niestety także dla mnie przykra ciekawostka, która według mnie potwierdza fiasko nowego przedsięwzięcia portalu Blog-n-Roll, bo okazało się, że ponad setka tam zarejestrowanych blogerów posiada nie wiele więcej wyświetleń od mojego indywidualnego profilu Google Plus.
Ba, ostatnie dane o wyświetleniach są dla portalu, Blog-n-Roll niekorzystne, bo mój profil nie tylko odrabia straty, ale i w ostatnich dniach także posiada więcej odsłon od B-n-R.
Nie przypuszczałem, że mój profil @Obibok na własny koszt prowadzony na koncie Gmail ma prawie cztery razy więcej odsłon od podobnego profilu @Obibok na własny koszt Google prowadzonego na koncie tlen.pl, który wykorzystywałem będąc przez cztery lata na byłych niepoprawnych.
Na nowym profilu, z którego zacząłem korzystać po odejściu w dniu 10.10.2013 roku z byłych niepoprawni.pl posiadam na dzień 25.12.2014 roku ponad 792 tysiące wyświetleń, gdy tymczasem na poprzednim posiadałem przez cztery lata tylko 210 tys. wyświetleń.
W każdym bądź razie dane o wyświetleniach mojego nowego profilu Google Plus i portalu Blog-n-Roll mówią same za siebie i na niekorzyść Blog-n-Roll, który na dzień 25.12.2014 roku posiadła tylko ponad 876 tysięcy wyświetleń.
W ostatnim tygodniu odrobiłem stratę o parę tysięcy odsłon w stosunku do BnR.
Najciekawsze jest w tym to, że ja nie publikuję często nowych materiałów w przeciwieństwie do BnR, na którym na dzień 25.12.2014 roku jest zarejestrowanych 130 blogerów, a około 10% różnica na korzyść portalu BnR jest nie do pozazdroszczenia.
Wniosek jest jeden, który sam się nasuwa na myśl, to taki, że totalnie i na pysk pada „nasza” portalowa blogosfera, bo jak inaczej można te podane przeze mnie wyżej wyniki wytłumaczyć i uzasadnić inaczej?

Tak więc wal się ze swoją małą czarne ptaszysko.

4 komentarze:

 1. Mój ostatni komentarz na byłych niepoprawni.pl:

  „@TŁ
  Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl

  obiboknawlasnyk... - 10 Października, 2013 - 22:29 "Turysta coś tam coś tam" to jest moje hasełko i tylko moje, natomiast hasło "flanelka" należy do śp. @Seawolfa, tak wiec nie ma potrzeba tych dwóch haseł szukać, bo szkoda czasu. A tak w ogóle to wyjeżdżam stąd by swoim prostactwem nie zakłócać owocnej dyskusji na Niepoprawnych. Pozdrawiam, a kontakt jakby co, to wiesz - przez Mysią. 3Maj się.
  Obibok na własny koszt”

  Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/384689#comment-384689

  Nawet mój awatar w postaci kotwicy tym mendom pejsatym przeszkadzał, bo go usunęli.

  OdpowiedzUsuń
 2. Po tym jak oddaliłem się z niepoprawni.pl i zacząłem co nieco publikować tylko u siebie po niespełna roku miałem ponad pół miliona wyświetleń, a na dziś jest to liczba około 800 tysięcy wyświetleń mojego nowego profili na Google Plus.

  https://plus.google.com/photos/108910137865025242278/albums/6069768937009340769

  Teraz jest to: 798 810 wyświetleń.Mam też dwóch Szogunów.

  https://plus.google.com/u/0/108910137865025242278/posts

  Zapewne w Nowy 2015 Rok wkroczę z 800 tysiącami.

  Tymczasem idiota odbiera mi rangi, a jego pałkarze nawet moje fotki opałowali w pogoni za punktacją.

  Żałosna żenada.

  Ba, nawet mój awatar została usunięty, bo przypomina kotwicę Polski Walczącej.

  Według mnie każdy kto dziś tam przebywa, może być przeze mnie postrzegany tylko i wyłącznie jako turysta łonowy.
  Bo człowiekowi posiadającemu zdolności honorowe w tej gnojówce na nowym NIE być nie przystoi.
  Powinno to być zaorana jak Nasze Pejscy czy czerwony neon z licznymi trepimi i bezpieczniackim mutacjami.

  OdpowiedzUsuń
 3. @Ryszard Opara 00:04:49
  Szanowny Panie

  Obrażać bezpodstawnie (i podstawnie raczej też) nie wolno.
  Jestem na to uczulony i kiedyś stanąłem w Pana obronie swoim wpisem, zadając sobie trud prześledzenia Pańskiej międzynarodowej kariery.
  Więc proszę nie pisać, że nikt nie stanął w Pana obronie.
  Sam pan wielokrotnie powtaża, że prawda jest najważniejsza.
  I nie może tu być żadnej manipulacji.
  Pan Sakiewicz jest dla mnie postacią dwuznaczną i nie mam dla niego szacunku.
  Chciałbym, by Pan tak postępował, abym ja nie stracił szacunku do Pana.

  Z poważaniem
  nadużycie link skomentuj
  jazgdyni 05.01.2013 07:39:32

  http://szymowski.neon24.pl/post/84795,tajna-kasa-sakiewicza

  OdpowiedzUsuń
 4. Bloger i komentator oraz wieloletni kolega @jazgdyni vel. Janusza Kamińskiego dziś o tym gdyńskim kłamcy, łajdaku, mitomanie od martyrologii rodzinnej (syn tytana pracy na rzecz PRL i LWP, dekownika i budowniczego PRL), chamie, człowieku bez zdolności honorowych, złodzieju mojej tożsamości internetowej napisał że nadto to był też czerwoną świnią, bo był w PZPR.

  Cytuję za @lju:


  lju: MS, fajnie że jesteś - a ty co sądzisz o zakazaniu uczczenia pamięci o Rotmistrzu Pileckim przez ukraińskie władze? Mam nadzieje, że napiszesz coś własnego w tej kwestii, bo oskarżano cię dość często o plagiat... Napisz mi gdzie widzisz sowietów, masz na myśli Jazgota, który powtarza brednie Senyszyn? Był w PZPR, to w sumie wyjaśnia "jego" poglądy.

  Źródło: http://niepoprawni.pl/shoutbox

  ©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

  Ta czerwona świnie jest kolegą klubowym Lecha Zborowskiego, bo do klubu łajdaczych spadów dołączył składając publiczną deklaracje na Nasze Blogi, a ponadto zdradzając i denuncjując mnie tej gdyńskiej kanalii, co każdy może przeczytać w opublikowanej radosnej twórczości konfidenta z Gdyni, który zadenuncjował publicznie konfidenta z Bostonu.

  Dowód na to, że Lech Zborowski w maili mnie zdradziła i na mnie zakablował nie pytany do czerwonej świni z Gdyni:

  http://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/obibok-na-wlasny-koszt-koledzy-sie-go-bali

  http://obiboknawlasnykosz.blogspot.com/

  Lech Zborowski poza tym jest kłamcą, manipulantem, dezinformatorem, paszkwilantem, człowiekiem bez zdolności honorowych, którzy poważył się swoje łgarstwa i paszkwile podeprzeć trumną Mojej zmarłej śp. mamy z która raczyła sobie tańczyć na Nasze Blogi i mnie Jej trumną okładać dla uwiarygodnienia swojego załganego paszkwilu nie godnego istoty ludzkiej.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.