wtorek, 13 stycznia 2015

Turysta łonowy z Gdyni znów nadaje publicznie kolejne brednie i dyrdymały wyssane z brudniego palca


To, co pisze turysta łonowy z Gdyni posiada samo w sobie wartość dowodową i poznawczą.

Cytuję:

„Polskie złodziejstwo narodowe

Koniec II Wojny Światowej nie był dobry dla Polski. Śmiem nawet twierdzić, że my tą straszną, okrutną wojnę przegraliśmy na całej linii i z kretesem. Nie przyszedł bowiem po niej okres spokoju, satysfakcji, budowy i radości, jak to zazwyczaj ma miejsce w krajach zwycięskich. My z tego zwycięstwa nic nie uzyskaliśmy. A nawet wprost przeciwnie. W kraju zapanowała napływowa dzicz, która tylko rabowała, nadal mordowała Polaków i zaprowadziła terror, nie mniejszy niż za okupacji. Nikt chyba, kto ma już swoje lata, albo specjalnie interesuje się historią najnowszą, nie zaprzeczy, że powojenne lata w Polsce, tak zwany okres stalinowski, to były czasy straszne. Natomiast nie za dużo ludzi wie, że ta dzicz ze wschodu, która opanowała nieszczęsną Polskę, oprócz mordowania prawych obywateli, jednocześnie cały czas rabowała i kradła. Gdzie się tylko dało i kiedy to było możliwe. Nieustanne przestępstwo było stylem życia. Od samej góry do dołu.”


Wytłuszczenie i zmiana koloru - Onwk.

Tymczasem jego ojciec i matka, jako beneficjenci PRL zasiedlili poniemiecki dom w Gdyni Orłowie, co według syna marnotrawnego, pasożyta marynarskiego i beneficjenta PRL, po felczerskim trepie z WKU LWP w Gdyni, kradzieżą już nie było i nie jest.
Tymczasem, jego ojciec, którego on wielbił i czci po dziś dzień i o którym pisze opowiadania jakoby był żołnierzem AK podpułkownika Krzyżanowskiego ps. „Wilk”, a później, jako rzekomy Żołnierz Wyklęty był rzekomo w oddziale majora Łupaszki po czym bez jakichkolwiek przeszkód ze strony MBP i IW II Sztabu Generalnego LWP podjął studia medyczne w Lublinie by po roku też bez przeszkód kontynuować w Gdańsku i tak je ukończyć bez przeszkód, a następne już w latach 50. XX wieku awansować na stanowiska kierownicze i dyrektorskie w komunistycznej służbie zdrowia.
Ba, nawet znalazł się ten rzekomy Żołnierz Wyklęty w terpio-felczerskiej komisji poborowej przy Wojskowej Komendzie Uzupełnień LWP w Gdyni, by w końcu awansować na jej przewodniczącego.
To ten awans społeczny w Polsce Ludowej dał prawo do zajęcia wilii poniemieckiej w Gdyni Orłowie, która jego rodzice nie ukradli w przeciwieństwie do innych mu podobnych zza Bugu, którzy po wojnie osiedlili się na gotowym i cudzym mieniu.
 Ba najwyraźniej jego ojciec tak jak Kieżuń, prowadził grę i rozpracowywał UB, IW, a następnie SB i WSW, a nie one jego i dlatego ukończył studia bez przeszkód studia i awansowała w czasach PRL, a nawet pełnił funkcję przewodniczącego lekarskiej komisji poborowej do Ludowego Wojska Polskiego -  rzekomo polskiego, lecz ze sztabem w Moskwie.
Tylko ostatni idiota i kretyn może dać wiarę w te przeróżne brednie wypisywane przez synka komuszego beneficjenta PRL.
Swego czasu ten według mnie ukraiński bolszewik zza Bugu raczył o sobie napisać, że on siebie uważa już skoro się urodził w Gdyni za tutejszego autochtona, co świadczy o tym, że ten przemądrzały idiota nie zna znaczenia hasła autochton na Pomorzu gdańskim, którymi byli Niemcy mieszkający na tych terenach w tym pogranicza z II RP.
Rzekomo on jest, bo tak o sobie pisze, Polakiem, gdy tymczasem po tym, co pisze według mnie jest Ukraińcem zza Bugu i Niemna.
Możliwe, ze kresowiakiem, znaczy żydowskim pejsatym z Ukrainy lub Grodzieńszczyzny, bo w Grodnie jak i w Lidzie, pejsatych było bez liku.

Obibok na własny koszt


PS
Tak na marginesie.
Inni żołnierze Łupaszki byli mordowani i zakopywani w bezimiennych i nie znanych po dziś dzień dołach śmierci, gdy tymczasem inny rzekomo ich kolega żył sobie spokojnie nie niepokojony przez UBownię i spijał swoim zdradzieckim i kolaboranckim dziobkiem nektar komuszy w czasach PRL.
Nawet kilkuletnie dzieci za nieudaną próbę zabicia kata z UB lądowały w sierocińcach i na poniewierce, bici i głodzeni na co dzień już wieku kulki lub kilkunastu lat. Mógłbym o tym napisać nieprawdopodobną historię niespełna sześcioletniego malca z jego 10 letnią siostrą, z którą trafił do sierocińca.
Onwk.


Aktualizacja na dzień na dzień 16 stycznia 2015 roku na godz. 21:10

Wirtualne współczesne archiwum zmieniam w papierowe archiwum.

 Album z radosną twórczością łobuza z Gdyni: KLIK!

Onwk.

7 komentarzy:

 1. Teraz już się nie wywiniesz panie Moszczak.
  Wraz z WZZW wiemy o tobie wszystko i nadszedł czas by sobie, choćby na tej Orunii pogadać.
  Bezcześcisz imię Tomasz, ale ci je kapusiu zmażemy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiesz Tomusiu, że za kłamstwa trzeba zapłacić? Czy zostawimy to Panu Bogu, bo to przecież grzech?
  Pomyślimy... Park oruński blisko i stawki fajne i krzaczki...

  OdpowiedzUsuń
 3. A może ty jesteś Boguś Szymczyk, który po ubecku się maskuje?
  Dobrzy ludzie wkrótce to ustalą.

  OdpowiedzUsuń
 4. @Ryszard Opara 00:04:49
  Szanowny Panie

  Obrażać bezpodstawnie (i podstawnie raczej też) nie wolno.
  Jestem na to uczulony i kiedyś stanąłem w Pana obronie swoim wpisem, zadając sobie trud prześledzenia Pańskiej międzynarodowej kariery.
  Więc proszę nie pisać, że nikt nie stanął w Pana obronie.
  Sam pan wielokrotnie powtaża, że prawda jest najważniejsza.
  I nie może tu być żadnej manipulacji.
  Pan Sakiewicz jest dla mnie postacią dwuznaczną i nie mam dla niego szacunku.
  Chciałbym, by Pan tak postępował, abym ja nie stracił szacunku do Pana.

  Z poważaniem
  nadużycie link skomentuj
  jazgdyni 05.01.2013 07:39:32

  http://szymowski.neon24.pl/post/84795,tajna-kasa-sakiewicza

  OdpowiedzUsuń
 5. @Ryszard Opara 19:25:37
  Drogi Panie

  GP to dla mnie marna gazeta. Właściwie bardzo marna. A pana Sakiewicza widzę jako nadętego bufona.
  Wystarczy?

  Więc pozwoli Pan, że nie będę debatował, jak Pan zaleca.
  A wpis powyżej pana Szumowskiego jest po prostu śmieszny.

  Szacunek
  nadużycie link skomentuj
  jazgdyni 04.01.2013 19:53:38//

  http://szymowski.neon24.pl/post/84795,tajna-kasa-sakiewicza

  OdpowiedzUsuń
 6. Mieszkania kwaterunkowe dostawali zaraz po wojnie przede wszystkim utrwalacze tego żydo-ruskiego bandytyzmu, ubecy, milicjanci, KBW-iacy, i rozmaici kapusie, żydowscy i swojscy, aktyw itd. Nadzorcy uciemiężonej Polski zaświniali nasze salony.
  Domy w tym i w Gdyni dostawali najwybitniejsze mendy komunistycznych i UBekich lokai i konfidentów.
  Jak ktoś chciałby poznać jak w latach 50. i 60. XX wieku wywłaszczano w nieruchomości, domów, mieszkań w Gdyni niech skontaktuje się z mec. Nowosielskim, który zna sprawy od podszewki.
  Trzeba było nie z tej ziemi skurwysynem by dostać dom po wojnie w ramach przydziału kwaterunkowego, bo nawet najbardziej bezwzględnych UB-eków nie spotykał taki luksusowy przydział.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bloger i komentator oraz wieloletni kolega @jazgdyni vel. Janusza Kamińskiego dziś o tym gdyńskim kłamcy, łajdaku, mitomanie od martyrologii rodzinnej (syn tytana pracy na rzecz PRL i LWP, dekownika i budowniczego PRL), chamie, człowieku bez zdolności honorowych, złodzieju mojej tożsamości internetowej napisał że nadto to był też czerwoną świnią, bo był w PZPR.

  Cytuję za @lju:


  lju: MS, fajnie że jesteś - a ty co sądzisz o zakazaniu uczczenia pamięci o Rotmistrzu Pileckim przez ukraińskie władze? Mam nadzieje, że napiszesz coś własnego w tej kwestii, bo oskarżano cię dość często o plagiat... Napisz mi gdzie widzisz sowietów, masz na myśli Jazgota, który powtarza brednie Senyszyn? Był w PZPR, to w sumie wyjaśnia "jego" poglądy.

  Źródło: http://niepoprawni.pl/shoutbox

  ©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

  Ta czerwona świnie jest kolegą klubowym Lecha Zborowskiego, bo do klubu łajdaczych spadów dołączył składając publiczną deklaracje na Nasze Blogi, a ponadto zdradzając i denuncjując mnie tej gdyńskiej kanalii, co każdy może przeczytać w opublikowanej radosnej twórczości konfidenta z Gdyni, który zadenuncjował publicznie konfidenta z Bostonu.

  Dowód na to, że Lech Zborowski w maili mnie zdradziła i na mnie zakablował nie pytany do czerwonej świni z Gdyni:

  http://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/obibok-na-wlasny-koszt-koledzy-sie-go-bali

  http://obiboknawlasnykosz.blogspot.com/

  Lech Zborowski poza tym jest kłamcą, manipulantem, dezinformatorem, paszkwilantem, człowiekiem bez zdolności honorowych, którzy poważył się swoje łgarstwa i paszkwile podeprzeć trumną Mojej zmarłej śp. mamy z która raczyła sobie tańczyć na Nasze Blogi i mnie Jej trumną okładać dla uwiarygodnienia swojego załganego paszkwilu nie godnego istoty ludzkiej.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.