poniedziałek, 16 marca 2015

Kolejne miejsce zarezerwowane dla wybitnego donosiciela, konfidenta i trumiennego tancerza

Tu jest kolejne miejsce na laurkę dla łajdaka i kanalii, bo denuncjatora, konfidenta i cmentarnej hieny, która poważyła się wyciągnąć trumnę z grobu i zakłócić Wieczny Pokój Duszy Mojej zmarłej śp. Mamy, która nie miała nic a nic wspólnego z moimi wcześniejszymi jak i późniejszymi publikacjami.

3 komentarze:

 1. Cytaty, cymesiki - a jakże inaczej, mendy z Gdyni:

  lju: ..."Poświęciłem dwie noce na przewerowanie setek stron, głównie z Australii, ale również z reszty świata, by dogrzebać się czegoś w historii życia pana Opary. Obraz, który uzyskałem pokazuje szanowaniego, miedzynarodowego biznesmena, ciagle aktywnego na tym polu, który dorobił się fortuny na nowatorskiej medycynie (zwalczanie raka) i biotechnologii"... (Jazgdyni)
  oraz

  lju: Nie mniej, od czasu do czasu służby mają swoje sukcesy. Takim niewątpliwym sukcesem służb jest zrobienie z pana Ryszarda Opary agenta tych służb w oczach całej sieci. To pomysł iście diaboliczny. Służby są bardzo skuteczne w zakresie czarnego PRu. (Jazgdyni)

  Źródło: http://niepoprawni.pl/shoutbox

  ©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cd.:

  lju: Jak czytam blogera, czy komentatora, który obsmarowuje głośno ten portal (NE), robiąc mu czarny pijar, to nie ma wyjścia, jest to dla mnie, albo frustrat idiota, albo agent. W jednym i drugim wypadku wróg. (Jazgdyni)

  lju: Mózgu w Serwisie, a co mnie to obchodzi? Do jakich moich wypowiedzi się ustosunkowujesz? Powyższe to są ŻELAZNE teksty wielkiego blogera Jazgdyni, jego życiowe dokonania, które cytuję ku pamięci obecnych by wiedzieli z kim mają do czynienia i kto będzie blokował ruskie motory! Więc zamilcz jeśliś nie ruski agent!


  Źródło: http://niepoprawni.pl/shoutbox

  OdpowiedzUsuń
 3. Bloger i komentator oraz wieloletni kolega @jazgdyni vel. Janusza Kamińskiego dziś o tym gdyńskim kłamcy, łajdaku, mitomanie od martyrologii rodzinnej (syn tytana pracy na rzecz PRL i LWP, dekownika i budowniczego PRL), chamie, człowieku bez zdolności honorowych, złodzieju mojej tożsamości internetowej napisał że nadto to był też czerwoną świnią, bo był w PZPR.

  Cytuję za @lju:


  lju: MS, fajnie że jesteś - a ty co sądzisz o zakazaniu uczczenia pamięci o Rotmistrzu Pileckim przez ukraińskie władze? Mam nadzieje, że napiszesz coś własnego w tej kwestii, bo oskarżano cię dość często o plagiat... Napisz mi gdzie widzisz sowietów, masz na myśli Jazgota, który powtarza brednie Senyszyn? Był w PZPR, to w sumie wyjaśnia "jego" poglądy.

  Źródło: http://niepoprawni.pl/shoutbox

  ©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.