poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Rosyjscy najemnicy dowodzeni przez rosyjską agenturę i dywerantów

Zielone ludziki z moskiewskiego MarsaWśród zielonych rosyjskich Marsjan kobiety?


Ten żyletkowy drut kolczasty to też kupiony w ilości kilku ton w sklepie metalowym lub domu towarowym, prawda?

Obudzone zostały przez zbrodnicze zapędy Putina zwierzęce instynkty ludzi dotychczasowych sąsiadów na Ukrainie i nie tylko, co odbije się czkawką i to krwawą dla całej biernej dziś ludzkości.


Sąsiedzi ze wschodu dziś już są gotowi do rzezi jakie miały miejsce w przeszłości - wracamy do kamienia łupanego i walki o ogień.


To już jest krok od ludobójstwa i kolejnych pogromów - nie gorszych od tych z II Wojny Światowej.

Tak wygląda rusko-mongolska dzicz, która rzekomo się cywilizowała według eurołajdakówA oto dzicz chowająca się za "świętymi" ikonami jako i ci rzekomo święci co je trzymająSkąd świat zna ten gest przywitania, różniący się jedynie zaciśniętą i otwartą pięścią?


Oto potomkowie Stalina i uczniowie Hitlera.


Dzicz sowiecka odbudowuje Rosję sowiecką.


Ten rusko-mongoł to kandydat na prezydenta Ukrainy. Fizjonomia i rysy jak nic "europejskie", prawda?Czy to oznacza, że p.o. prezydent Ukrainy i rząd ukraiński nie ma przełożenia na ukraińską armię i resorty siłowe?

"10:38
Pełniący obowiązki prezydenta Ukrainy Ołeksandr Turczynow nie wykluczył przeprowadzenia referendum w sprawie jedności państwa. Mogłoby się ono odbyć przy okazji wyborów prezydenckich 25 maja.

10:36
Prorosyjscy separatyści we wschodnich obwodach Ukrainy, donieckim i ługańskim, odrzucili w poniedziałek postawione przez władze ultimatum ws. złożenia broni i opuszczenia okupowanych budynków państwowych. Termin ultimatum upłynął o godz. 8 czasu polskiego.

Na Ukrainie trwa akcja antyterrorystyczna, w którą zgodnie z dekretem pełniącego obowiązki prezydenta Ołeksandra Turczynowa, ma być zaangażowane wojsko."

ZA: http://niezalezna.pl/54103-ultimatum-postawione-prorosyjskim-separatystom-na-ukrainie-minelo-relacja-na-zywo

Akcje terrorystyczne się po prostu przeprowadza w pełnej tajemnicy, a nie zapowiada medialnie na portalach społecznościowych, tak jak to uczynił szef rzekomych służb specjalnych Ukrainy.

Żenujące podrygi leszczy, za którymi nikt nie stoi, bo służby którymi rzekomo dowodzą już są kierowane przez ludzi moskiewskich gdyż nauka krymska poszła w las i nie dokonali przeglądu kadr tak w wojsku, milicjo-policji, służbach, prokuraturach, sądach i urzędach.
Gdzie nie spojrzeć to rosyjskie bojówki, w tym milicjo-policja ochraniająca po dziś dzień rosyjskich terrorystów przed gniewem Ukraińców jak miło to miejsce wczoraj w Zaporożu.

"Kilka tysięcy mieszkańców Zaporoża na południowym wschodzie Ukrainy atakowało w niedzielę kilkudziesięciu zwolenników Rosji, którzy zebrali się na demonstrację w tym mieście. Separatystów przed samosądem uchronili milicjanci.

Mieszkańcy Zaporoża trzymali działaczy prorosyjskich w otoczeniu przez siedem godzin. Obie grupy rozdzielał kordon milicji, jednak nie powstrzymało to tłumu przed rzucaniem jajkami, torebkami z mąką i woreczkami z mlekiem. Separatyści, którzy chowali się pod parasolami, słyszeli pod swoim adresem wyzwiska, okrzyki „Wracajcie do Rosji!” i śpiewy „Putin ch…”.

21:41
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Ukrainy utworzy specjalne jednostki do walki z terrorystami złożone z cywilów-ochotników - napisał na Facebooku szef resortu Arsen Awakow. Jak dodał Awakow, będą one liczyć w sumie 12 tys. ludzi. Podpisał już decyzję o powołaniu takiego oddziału w obwodzie ługańskim."

http://niezalezna.pl/54080-ukraincy-zakoncza-rosyjskie-prowokacje-rozpoczeto-operacje-antyterrorystyczna-relacja

Tak wyglądali ci pobieleni mąką i mlekiem rosyjscy najemnicy w Zaporożu:Była to największa i najskuteczniejsza akcja antyterrorystyczna, która nie była zapowiadana w mediach ani na portalach społecznościowych.

Za to cały świat się zbłaźnił i zbłaźni totalnie wraz z ich łajdackimi i łobuzerskimi pseudoelitami, a wojny z Putinem mimo hańby i tak nie unikną.

Cała ludzkość za hańbę i tchórzostwo pseudo elit zachodnich zapłaci daniną swojej krwi o ile nie wybije dziś zębów i nie poucina łapy bandytom moskiewskim i rosyjskim jako całej nacji zła.

Kolejny szantaż sowieckich bandytów, za którymi już dziś winne wisieć na całym świecie <strong>listy gończe z napisem żywy lub martwy</strong>:

"11:15
Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow zaprzeczył, jakoby na Ukrainie operowali agenci rosyjskiego wywiadu wojskowego GRU i Federalnej Służby Bezpieczeństwa (FSB).

- Nie ingerujemy w sprawy wewnętrzne Ukrainy. Tam nie ma naszych agentów - ani GRU, ani FSB - oświadczył Ławrow i zagroził, że użycie siły przeciwko demonstrantom „poważnie podważy perspektywy współpracy w regulowaniu kryzysu ukraińskiego”."


13:26
Podpułkownik rosyjskiej armii (w mundurze) wyznaczył nowego szefa milicji (po prawej) w Gorłówce w obwodzie Donieckim.
12:45
Separatyści opanowali budynek milicji w miejscowości Gorłówka w obwodzie Donieckim. - Jeśli milicjanci "nie przejdą na stronę narodu, zostaną rozstrzelani" - pisze ukraińska agencja UNIAN, cytując separatystów.
 12:06
Około 100-osobowa grupa prorosyjskich separatystów po trwającym ponad godzinę szturmie zajęła w poniedziałek komendę milicji w mieście Gorłówka (Horliwka) w obwodzie donieckim na wschodzie Ukrainy – poinformował serwis internetowy „Nowosti Donbassa”.

Z relacji na żywo prowadzonej z miejsca wydarzeń przez lokalny portal „0642” wynika, że separatyści domagają się od obecnych w gmachu milicjantów złożenia broni, jednak ci się na to nie zgadzają. Na pierwszym piętrze pali się ogień. Portal Gorlovka.ua informuje, że przynajmniej jedna osoba jest ranna.

Zwolennicy sił prorosyjskich zdewastowali wnętrza komendy miejskiej milicji i rozbili w budynku szyby. Wcześniej separatyści powiesili nad gmachem rosyjską flagę, jednak miejscowy komendant milicji Andrij Kryszczenko zdjął ją i rozerwał.2 komentarze:

 1. Pełniący obowiązki prezydent Ukrainy Ołeksandr Turczynow zaproponował włączenie sił pokojowych ONZ w operację antyterrorystyczną przeciwko prorosyjskim separatystom na wschodzie Ukrainy.

  Temat ten poruszono w trakcie rozmowy telefonicznej ukraińskiego polityka z sekretarzem generalnym ONZ Ban Ki Munem, do której doszło w poniedziałek - poinformowały służby prasowe parlamentu w Kijowie. Turczynow jest przewodniczącym Rady Najwyższej (parlamentu) Ukrainy.

  - Ukraina nie ma nic przeciwko przeprowadzeniu wspólnej operacji antyterrorystycznej z siłami pokojowymi ONZ na wschodzie naszego kraju - oświadczył p.o. szef państwa.

  W niedzielę wieczorem Turczynow podpisał dekret o operacji antyterrorystycznej na wschodzie kraju, informując, że Rada Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony pozwoliła na użycie wojska. Turczynow oświadczył wówczas, że do godziny 8.00 czasu polskiego w poniedziałek separatyści mają złożyć broń i opuścić okupowane budynki państwowe m.in. w Doniecku i Ługańsku. Działacze organizacji prorosyjskich oświadczyli, że nie przyjmują tego ultimatum.

  Jak dotychczas brak informacji o działaniach ukraińskich formacji zbrojnych w ramach operacji antyterrorystycznej na wschodzie kraju.

  MM, PAP

  OdpowiedzUsuń
 2. Gorłówka wyznaczyła nowego prorosyjskiego mera

  http://russian.rt.com/article/27760 pic.twitter.com/d3x2AXhHFb #Ukraina

  I jakoś Moskwa ani główny pies Putina o tym nie szczeka, że obalili wybranego w demokratycznych wyborach deputowanych i mera.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.