czwartek, 18 września 2014

Kolorowanka ECS - TW Bolek


Kolorowanka została wydana na Nasz Polaków koszt według projektu Europejskiego Centrum Solidarności (ECS) w Gdańsk, który nie ma i nie miał nic wspólnego z Pierwszą Solidarnością.
Jest to całkowicie obcy, wrogi i antypolski twór, który został stworzony za Nasze Polaków pieniądze przeciw Naszej idei Pierwszej Solidarności.
Twór, który ma za zadanie zakłamanie i napisanie nowej historii o Pierwszej Solidarności na Nasz Polaków koszt przez różne wydawnictwa propagandowe, propagandy i kłamstw skierowanej także do Naszych polskich dzieci.

Tak wygląda propagandowa kolorowanka, która została wydana i jest dziś kolportowana przez ECS w Gdańsku przez:
- ECS,
- Unię Europejską,
- Miasto Gdańsk,
- Narodową Strategię Spójności „Infrastruktura i Środowisko”.

Wycieczki szkolne są oprowadzane według harmonogramów i programów napisanych przez obcych i wrogich Polsce i Polakom ludzi nie mających nic wspólnego z polską tradycją, obyczajami, kulturą i historią.
Z monitorów i głośników płynie propaganda zakłamująca historię o Pierwszej Solidarności, komunizmie, który przedstawiany jest z ludzką twarzą.
Wiele wbija się w głosy odwiedzających o rzekomym obaleniu i upadku komunizmu, do którego jednoosobowo przyczynił się TW Bolek z pomocą licznej czeredy i plenną Danusi.


 Tak dziady i płazy, kolorujcie.Nie jest już straszy płacom żaden upadek podczas pełzania, a i łachów śmierdzących nikt wam już nie zabierze, bo mają Armaniego i Diora


Pokoloruj z dziećmi lub wnukami kolorowankę TW Bolek, którą można pobrać w komplecie pod niżej wskazanym adresem w moim albumie wujka Google.


 Obibok na własny koszt

Gdańsk, 18 września 2014 roku.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.